Viktor vs Vel'Koz
53.8 % 46.2 %
Viktor, 39 maçın 21 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % +5.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 39 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Vel'Koz vs ViktorKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Viktor için Vel'Koz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vel'Koz kazanıyor50 %Viktor kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: 19 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Viktor için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +8.8 | 186 | ||
| 56.2 % | +5.3 | 559 | ||
| 54.9 % | +1.7 | 102 | ||
| 54.5 % | +2.9 | 376 | ||
| 54.1 % | +2.9 | 279 | ||
| 54.0 % | −1.0 | 524 | ||
| 53.8 % | +5.0 | 39 | ||
| 53.3 % | +1.6 | 705 | ||
| 53.3 % | +1.7 | 169 | ||
| 52.5 % | +0.9 | 120 | ||
| 51.9 % | +3.7 | 158 | ||
| 51.7 % | +3.4 | 238 | ||
| 51.7 % | +1.3 | 120 | ||
| 50.7 % | +2.1 | 667 | ||
| 50.6 % | +1.1 | 237 | ||
| 50.5 % | +1.1 | 438 | ||
| 50.2 % | −2.0 | 333 | ||
| 50.2 % | −0.6 | 231 | ||
| 50.0 % | −1.4 | 224 | ||
| 48.9 % | −0.1 | 133 | ||
| 47.7 % | −3.5 | 195 | ||
| 46.8 % | −4.6 | 784 | ||
| 46.8 % | −2.2 | 201 | ||
| 46.7 % | −4.5 | 830 | ||
| 45.4 % | −4.8 | 196 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.