Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Veigar için Warwick karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Warwick kazanıyor50 %Veigar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Satırlar oynandığı haliyle maçları sayar (toplam 101). Başlık her ligi dereceli oyuncular içindeki gerçek payıyla ağırlıklandırır (103 ağırlıklı maç), bu yüzden satırların toplamı bu sayıyı vermez. Yama 26.21: 67 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.21 yamaları arasındaki maçlar
Veigar için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler. 26.19 ile 26.21 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60,0 % | +7,6 | 268 | ||
| 58,6 % | +3,2 | 273 | ||
| 58,2 % | +7,6 | 133 | ||
| 56,7 % | +7,0 | 648 | ||
| 54,8 % | +1,5 | 194 | ||
| 54,6 % | +5,8 | 282 | ||
| 54,4 % | +3,6 | 616 | ||
| 54,3 % | +4,2 | 591 | ||
| 53,7 % | +2,6 | 241 | ||
| 53,5 % | +4,9 | 566 | ||
| 53,3 % | −0,7 | 135 | ||
| 53,1 % | −0,1 | 427 | ||
| 53,1 % | +1,7 | 276 | ||
| 52,9 % | +2,0 | 285 | ||
| 52,8 % | +3,9 | 940 | ||
| 52,5 % | +1,0 | 128 | ||
| 52,3 % | +1,6 | 654 | ||
| 51,8 % | +1,2 | 199 | ||
| 51,7 % | −0,6 | 319 | ||
| 51,5 % | +2,3 | 103 | ||
| 51,4 % | +1,1 | 1.242 | ||
| 51,4 % | +2,1 | 293 | ||
| 51,3 % | +2,8 | 2.135 | ||
| 50,8 % | +1,1 | 447 | ||
| 50,6 % | −0,3 | 1.160 | ||
| 50,0 % | +1,3 | 1.072 | ||
| 49,5 % | −2,0 | 434 | ||
| 49,3 % | −3,2 | 262 | ||
| 49,2 % | −1,1 | 361 | ||
| 49,1 % | −4,9 | 162 | ||
| 49,0 % | −3,2 | 190 | ||
| 48,8 % | −0,6 | 299 | ||
| 48,2 % | −2,9 | 397 | ||
| 48,0 % | −0,7 | 1.138 | ||
| 48,0 % | −2,1 | 469 | ||
| 47,6 % | −1,7 | 126 | ||
| 47,3 % | −1,5 | 980 | ||
| 46,8 % | −1,7 | 211 | ||
| 46,2 % | −3,2 | 865 | ||
| 46,1 % | −4,4 | 397 | ||
| 46,0 % | −3,8 | 309 | ||
| 46,0 % | −5,2 | 224 | ||
| 45,8 % | −4,4 | 480 | ||
| 45,7 % | −4,3 | 499 | ||
| 45,6 % | −4,9 | 285 | ||
| 45,2 % | −5,6 | 642 | ||
| 44,8 % | −4,0 | 324 | ||
| 44,3 % | −5,7 | 286 | ||
| 42,8 % | −7,3 | 162 | ||
| 42,0 % | −7,2 | 419 | ||
| 41,0 % | −10,1 | 103 | ||
| 40,9 % | −8,5 | 459 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.