Udyr vs Sion
40.8 % 59.2 %
Udyr, 69 maçın 28 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.8 % −5.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 69 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Sion vs UdyrKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Udyr için Sion karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sion kazanıyor50 %Udyr kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %43.3 · 52 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Udyr için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +6.5 | 200 | ||
| 56.6 % | +6.8 | 163 | ||
| 55.7 % | +6.1 | 69 | ||
| 54.7 % | +0.5 | 397 | ||
| 54.3 % | +4.4 | 285 | ||
| 53.9 % | +4.7 | 260 | ||
| 53.9 % | +3.5 | 150 | ||
| 53.7 % | +4.9 | 102 | ||
| 53.6 % | +3.0 | 79 | ||
| 52.8 % | +3.3 | 351 | ||
| 52.5 % | +0.3 | 143 | ||
| 52.4 % | +1.7 | 163 | ||
| 52.2 % | +4.7 | 205 | ||
| 52.0 % | −0.9 | 470 | ||
| 51.6 % | +0.3 | 625 | ||
| 51.6 % | +1.4 | 501 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 645 | ||
| 51.0 % | −1.0 | 988 | ||
| 50.6 % | +2.9 | 347 | ||
| 50.4 % | +1.3 | 1.154 | ||
| 50.3 % | +0.4 | 732 | ||
| 50.2 % | +1.1 | 301 | ||
| 49.9 % | −0.2 | 116 | ||
| 49.9 % | −2.8 | 65 | ||
| 49.8 % | +2.5 | 843 | ||
| 49.4 % | −1.9 | 101 | ||
| 49.0 % | +1.0 | 83 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 348 | ||
| 48.5 % | +0.2 | 1.285 | ||
| 48.5 % | −1.6 | 800 | ||
| 48.5 % | −0.7 | 261 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 366 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 322 | ||
| 47.7 % | −2.1 | 536 | ||
| 47.5 % | +0.1 | 651 | ||
| 47.3 % | +0.2 | 966 | ||
| 46.7 % | −5.5 | 543 | ||
| 46.6 % | −3.9 | 311 | ||
| 46.2 % | −3.8 | 508 | ||
| 46.1 % | −3.3 | 76 | ||
| 45.9 % | −0.1 | 419 | ||
| 45.8 % | −1.2 | 985 | ||
| 45.5 % | −3.6 | 1.347 | ||
| 45.5 % | −2.6 | 237 | ||
| 45.4 % | −5.6 | 496 | ||
| 45.2 % | −4.0 | 491 | ||
| 45.1 % | −2.0 | 946 | ||
| 45.0 % | −5.2 | 748 | ||
| 44.0 % | −6.2 | 68 | ||
| 43.8 % | −3.1 | 818 | ||
| 42.7 % | −4.6 | 348 | ||
| 41.5 % | −5.2 | 507 | ||
| 40.8 % | −5.0 | 69 | ||
| 38.0 % | −11.2 | 104 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.