Talon vs Fiddlesticks
48.9 % 51.1 %
Talon, 188 maçın 92 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % −0.9 bekl. fark
Fiddlesticks vs TalonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Talon için Fiddlesticks karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Fiddlesticks kazanıyor50 %Talon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 51.2 % | 43 | ||
| 47.4 % | 57 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 24 |
Yama 26.20: %53.7 · 95 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Talon için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +6.2 | 680 | ||
| 57.3 % | +7.0 | 117 | ||
| 55.2 % | +2.8 | 739 | ||
| 54.3 % | +3.1 | 322 | ||
| 53.2 % | +3.6 | 158 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 505 | ||
| 52.6 % | +1.0 | 156 | ||
| 52.4 % | +2.2 | 412 | ||
| 52.3 % | +0.9 | 824 | ||
| 52.2 % | +3.0 | 379 | ||
| 51.9 % | +1.9 | 360 | ||
| 51.5 % | +0.7 | 559 | ||
| 51.4 % | +2.4 | 218 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 287 | ||
| 50.9 % | −2.4 | 385 | ||
| 50.9 % | −1.1 | 320 | ||
| 50.8 % | −0.4 | 661 | ||
| 50.5 % | +0.6 | 551 | ||
| 50.3 % | −0.9 | 314 | ||
| 50.1 % | +0.8 | 595 | ||
| 49.9 % | −1.2 | 1.183 | ||
| 49.7 % | −2.2 | 153 | ||
| 49.5 % | −0.6 | 412 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 216 | ||
| 49.1 % | −2.2 | 159 | ||
| 48.9 % | −2.4 | 842 | ||
| 48.9 % | −0.3 | 614 | ||
| 48.9 % | −2.1 | 317 | ||
| 48.9 % | −0.9 | 188 | ||
| 48.5 % | −3.3 | 134 | ||
| 48.2 % | −0.4 | 672 | ||
| 48.1 % | −1.3 | 241 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 185 | ||
| 48.0 % | −0.6 | 127 | ||
| 47.9 % | −3.1 | 144 | ||
| 47.7 % | −1.7 | 396 | ||
| 47.4 % | −5.7 | 268 | ||
| 47.3 % | −2.7 | 226 | ||
| 47.1 % | −2.9 | 136 | ||
| 45.2 % | −3.5 | 177 | ||
| 45.1 % | −3.7 | 368 | ||
| 42.9 % | −6.8 | 275 | ||
| 42.9 % | −3.5 | 170 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.