Talon vs Cho'Gath
42.9 % 57.1 %
Talon, 28 maçın 12 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.8 % −7.9 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 28 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Cho'Gath vs TalonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Talon için Cho'Gath karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Cho'Gath kazanıyor50 %Talon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: 15 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Talon için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.0 % | +5.8 | 105 | ||
| 58.7 % | +7.5 | 196 | ||
| 54.9 % | +5.2 | 153 | ||
| 53.1 % | +1.9 | 367 | ||
| 53.0 % | +3.2 | 423 | ||
| 52.7 % | +2.9 | 207 | ||
| 52.7 % | +3.4 | 169 | ||
| 51.9 % | +2.5 | 162 | ||
| 51.5 % | −1.8 | 136 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 484 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 438 | ||
| 51.1 % | +1.7 | 178 | ||
| 50.9 % | +1.4 | 318 | ||
| 50.7 % | +0.9 | 402 | ||
| 50.4 % | +0.1 | 256 | ||
| 50.3 % | −1.9 | 340 | ||
| 49.3 % | −2.0 | 408 | ||
| 49.3 % | −1.4 | 150 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 208 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 258 | ||
| 47.6 % | −2.9 | 292 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 164 | ||
| 47.4 % | −0.7 | 192 | ||
| 46.9 % | −2.8 | 262 | ||
| 46.7 % | −2.9 | 336 | ||
| 46.6 % | −3.1 | 116 | ||
| 46.2 % | −3.2 | 156 | ||
| 45.5 % | −4.5 | 121 | ||
| 45.4 % | −6.6 | 141 | ||
| 44.8 % | −4.8 | 458 | ||
| 44.5 % | −5.9 | 182 | ||
| 42.9 % | −7.9 | 28 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.