Taliyah vs Mel
51.7 % 48.3 %
Taliyah, 116 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.8 % −1.1 bekl. fark
Mel vs TaliyahKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Taliyah için Mel karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Mel kazanıyor50 %Taliyah kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 54.8 % | 31 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %46.8 · 77 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Taliyah için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.9 % | +9.9 | 113 | ||
| 58.2 % | +7.6 | 452 | ||
| 55.8 % | +3.2 | 172 | ||
| 54.5 % | +4.6 | 288 | ||
| 53.9 % | +5.8 | 284 | ||
| 53.9 % | +4.4 | 280 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 204 | ||
| 51.7 % | −1.1 | 116 | ||
| 51.3 % | +4.5 | 154 | ||
| 50.9 % | +3.0 | 228 | ||
| 50.3 % | ±0.0 | 177 | ||
| 50.2 % | +3.1 | 273 | ||
| 50.0 % | +1.6 | 132 | ||
| 49.8 % | +1.1 | 713 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 140 | ||
| 48.0 % | ±0.0 | 610 | ||
| 48.0 % | −0.1 | 479 | ||
| 47.9 % | −0.9 | 284 | ||
| 47.8 % | +0.2 | 226 | ||
| 47.7 % | −0.5 | 394 | ||
| 47.5 % | −1.3 | 343 | ||
| 47.4 % | −0.4 | 213 | ||
| 47.3 % | −1.5 | 203 | ||
| 47.2 % | −1.3 | 144 | ||
| 47.1 % | −1.3 | 544 | ||
| 46.8 % | −1.4 | 154 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 162 | ||
| 46.1 % | −2.8 | 499 | ||
| 46.0 % | −2.4 | 248 | ||
| 45.4 % | −2.3 | 227 | ||
| 43.5 % | −5.1 | 147 | ||
| 42.4 % | −5.2 | 203 | ||
| 40.8 % | −7.5 | 169 | ||
| 40.0 % | −8.2 | 275 | ||
| 36.8 % | −12.8 | 345 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.