Arena’da Taliyah
Ön izleme Şimdiye kadar 1.825 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier B Tier alan 173 şampiyon içinde 75.
- İlk 3 oranı
- 51,6 %
- Birincilik
- 14,1 %
- Ort. sıra
- 3,43
- Seçilme maçların
- 7,0 %
- Yasaklanma
- 1,0 %
- Oyun
- 128
Sıralamalar (oyunların payı)
- 1. sıra 14,1 % 18 oyun
- 2. sıra 20,3 % 26 oyun
- 3. sıra 17,2 % 22 oyun
- 4. sıra 18,8 % 24 oyun
- 5. sıra 16,4 % 21 oyun
- 6. sıra 13,3 % 17 oyun
Taliyah için güçlendirmeler
129 Taliyah oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Taliyah oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 34 | 26,4 % | 73,5 % | 20,6 % | 2,74 | |
| Altın | 32 | 24,8 % | 56,3 % | 6,3 % | 3,63 | |
| Prizmatik | 29 | 22,5 % | 51,7 % | 3,4 % | 3,62 | |
| Altın | 27 | 20,9 % | 55,6 % | 3,7 % | 3,33 | |
| Prizmatik | 25 | 19,4 % | 44,0 % | 4,0 % | 3,68 | |
| Altın | 24 | 18,6 % | 79,2 % | 33,3 % | 2,38 | |
| Gümüş | 23 | 17,8 % | 56,5 % | 17,4 % | 3,17 | |
| Prizmatik | 19 | 14,7 % | 57,9 % | 26,3 % | 3,21 | |
| Gümüş | 15 | 11,6 % | 40,0 % | 6,7 % | 3,67 | |
| Altın | 13 | 10,1 % | 53,8 % | 23,1 % | 3,15 | |
| Prizmatik | 13 | 10,1 % | 61,5 % | 30,8 % | 2,77 | |
| Prizmatik | 11 | 8,5 % | 45,5 % | 9,1 % | 3,55 | |
| Gümüş | 11 | 8,5 % | 72,7 % | 0,0 % | 3,09 | |
| Gümüş | 10 | 7,8 % | 50,0 % | 20,0 % | 3,20 | |
| Altın | 9 | 7,0 % | 77,8 % | 22,2 % | 2,67 | |
| Prizmatik | 8 | 6,2 % | 37,5 % | 12,5 % | 3,75 | |
| Gümüş | 6 | 4,7 % | 83,3 % | 33,3 % | 2,50 | |
| Altın | 6 | 4,7 % | 50,0 % | 16,7 % | 3,33 | |
| Gümüş | 6 | 4,7 % | 83,3 % | 16,7 % | 2,33 | |
| Güçlendirme #1325Diğer | Diğer | 5 | 3,9 % | 100,0 % | 80,0 % | 1,20 |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 5 | 3,9 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,60 |
| Altın | 5 | 3,9 % | 40,0 % | 20,0 % | 4,20 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Taliyah ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Taliyah + Ezreal+Tahm Kench
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Taliyah + Lux+Kai'Sa
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.