Smolder vs Varus
57.1 % 42.9 %
Smolder, 182 maçın 104 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.4 % +4.7 bekl. fark
Varus vs SmolderKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Smolder için Varus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Varus kazanıyor50 %Smolder kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 51.9 % | 54 | ||
| 60.0 % | 35 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %56.5 · 115 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Smolder için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +4.7 | 182 | ||
| 55.8 % | +9.2 | 172 | ||
| 54.7 % | +4.2 | 534 | ||
| 53.2 % | +3.0 | 491 | ||
| 53.2 % | +3.0 | 308 | ||
| 52.5 % | +1.8 | 221 | ||
| 51.9 % | +2.0 | 1.209 | ||
| 51.7 % | +0.4 | 544 | ||
| 51.4 % | +3.4 | 278 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 168 | ||
| 51.0 % | +0.2 | 102 | ||
| 50.5 % | −3.5 | 669 | ||
| 50.1 % | +0.2 | 471 | ||
| 49.9 % | −0.3 | 1.218 | ||
| 47.9 % | +0.3 | 1.216 | ||
| 47.5 % | −2.9 | 1.067 | ||
| 47.5 % | −0.5 | 812 | ||
| 47.3 % | −2.6 | 752 | ||
| 47.2 % | −3.0 | 299 | ||
| 47.2 % | +0.7 | 106 | ||
| 46.3 % | −3.4 | 270 | ||
| 46.0 % | −2.5 | 409 | ||
| 45.4 % | −3.8 | 240 | ||
| 44.3 % | −2.1 | 287 | ||
| 41.8 % | −6.3 | 134 | ||
| 38.7 % | −7.9 | 137 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.