Senna vs Zoe

Destek · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 116 maç

Senna, 116 maçın 55 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −2.7 bekl. fark

Zoe vs Senna

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Senna için Zoe karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıZoe kazanıyor50 %Senna kazanıyorMaç
Ironçok az maç 5
Bronzeçok az maç 3
Silverçok az maç 2
Goldçok az maç 6
Platinumçok az maç 16
Emeraldçok az maç 28
Diamond45.7 % 35
Masterçok az maç 9
Grandmasterçok az maç 5
Challengerçok az maç 7

Yama 26.20: %46.0 · 63 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Senna için diğer Destek eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Mel57.8 %+1.6135
Ashe56.5 %+1.6161
Alistar55.2 %+6.1591
Yuumi54.4 %+2.2796
Taric54.3 %+6.2164
Brand53.3 %+2.6377
Morgana52.5 %+2.6754
Sylas52.5 %+1.2141
Soraka52.2 %+2.6759
Poppy51.9 %+2.8158
Renata51.7 %+3.3230
Lulu51.6 %+1.61.832
Rakan51.0 %+2.2447
Bard50.9 %−0.3646
Tahm Kench50.9 %+0.3369
Vel'Koz50.9 %+0.9348
Neeko50.8 %−0.1256
Xerath50.5 %−0.6479
Janna50.4 %+2.0865
Braum50.4 %+2.2691
Lux50.2 %+0.11.180
Swain50.1 %−1.4451
Thresh49.2 %+1.01.725
Pyke49.2 %−2.8729
Karma49.1 %−2.6935
Leona48.9 %+0.41.038
Zilean48.7 %−0.4388
Nami48.6 %−0.91.218
Seraphine48.6 %−1.21.148
Nautilus48.4 %−2.31.456
Blitzcrank48.2 %−0.2970
Milio48.2 %−1.8843
Sona48.2 %−0.8454
Zoe47.4 %−2.7116
Zyra47.2 %−3.0428
Camille47.2 %−7.4235
Rell46.7 %−1.6456
Pantheon46.3 %−4.9451
Shaco44.7 %−7.7141
Maokai40.9 %−7.7208

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.