Senna vs Tahm Kench
53.4 % 46.6 %
Senna, 253 maçın 135 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % +3.1 bekl. fark
Tahm Kench vs SennaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Senna için Tahm Kench karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tahm Kench kazanıyor50 %Senna kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 59.4 % | 32 | ||
| 53.7 % | 67 | ||
| 67.9 % | 53 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %55.6 · 144 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Senna için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.8 % | +8.4 | 417 | ||
| 54.5 % | +2.5 | 552 | ||
| 54.1 % | +3.9 | 525 | ||
| 53.4 % | +3.1 | 253 | ||
| 53.1 % | +3.4 | 520 | ||
| 52.9 % | +2.4 | 257 | ||
| 52.1 % | +3.4 | 628 | ||
| 51.9 % | +1.5 | 239 | ||
| 51.6 % | +3.5 | 159 | ||
| 51.3 % | +3.4 | 115 | ||
| 51.1 % | +1.0 | 1.307 | ||
| 51.1 % | +1.1 | 767 | ||
| 50.8 % | +2.3 | 474 | ||
| 50.8 % | −0.3 | 333 | ||
| 50.5 % | −5.3 | 101 | ||
| 50.2 % | −1.7 | 488 | ||
| 50.0 % | −1.4 | 310 | ||
| 50.0 % | +0.8 | 114 | ||
| 49.7 % | +1.3 | 1.213 | ||
| 49.4 % | −2.7 | 676 | ||
| 49.4 % | +0.6 | 338 | ||
| 49.1 % | −2.0 | 452 | ||
| 49.0 % | −1.9 | 1.005 | ||
| 49.0 % | +0.5 | 298 | ||
| 48.8 % | −0.9 | 882 | ||
| 48.4 % | −0.1 | 670 | ||
| 48.0 % | −3.4 | 279 | ||
| 47.8 % | −0.7 | 684 | ||
| 47.6 % | −1.1 | 328 | ||
| 47.6 % | −2.8 | 294 | ||
| 47.5 % | −3.2 | 160 | ||
| 47.4 % | −2.4 | 779 | ||
| 47.2 % | −2.4 | 248 | ||
| 47.1 % | −7.4 | 157 | ||
| 46.6 % | −3.7 | 579 | ||
| 33.1 % | −15.6 | 142 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.