Sejuani vs Nasus
72.7 % 27.3 %
Sejuani, 33 maçın 24 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 59.2 % +13.5 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 33 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Nasus vs SejuaniKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sejuani için Nasus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nasus kazanıyor50 %Sejuani kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 27 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sejuani için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 72.7 % | +13.5 | 33 | ||
| 60.1 % | +6.3 | 148 | ||
| 58.8 % | +7.0 | 131 | ||
| 58.0 % | +6.1 | 169 | ||
| 57.4 % | +7.5 | 148 | ||
| 56.1 % | +4.0 | 652 | ||
| 55.7 % | +3.4 | 546 | ||
| 55.1 % | +2.7 | 775 | ||
| 54.7 % | +4.2 | 402 | ||
| 54.2 % | +2.1 | 1.112 | ||
| 54.2 % | +2.9 | 330 | ||
| 54.1 % | +1.9 | 183 | ||
| 53.9 % | +0.8 | 542 | ||
| 53.8 % | −0.2 | 515 | ||
| 53.7 % | +2.1 | 633 | ||
| 53.6 % | +1.2 | 233 | ||
| 53.2 % | +2.2 | 126 | ||
| 53.1 % | +0.6 | 872 | ||
| 52.8 % | +0.2 | 561 | ||
| 52.7 % | +0.3 | 1.521 | ||
| 52.7 % | +4.7 | 277 | ||
| 52.6 % | +2.2 | 251 | ||
| 52.5 % | −1.2 | 314 | ||
| 52.4 % | +0.7 | 928 | ||
| 52.4 % | +0.1 | 273 | ||
| 52.4 % | −3.5 | 105 | ||
| 52.2 % | +2.3 | 578 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 507 | ||
| 51.8 % | −0.1 | 334 | ||
| 51.7 % | +1.8 | 934 | ||
| 51.4 % | +1.7 | 142 | ||
| 51.3 % | −0.5 | 943 | ||
| 51.0 % | −0.5 | 1.133 | ||
| 50.5 % | −1.0 | 107 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 1.018 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 240 | ||
| 50.2 % | −0.6 | 303 | ||
| 50.1 % | +0.3 | 359 | ||
| 49.8 % | −0.1 | 410 | ||
| 49.6 % | −0.5 | 617 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 1.038 | ||
| 49.1 % | −1.5 | 116 | ||
| 49.0 % | −2.4 | 683 | ||
| 48.4 % | −1.1 | 372 | ||
| 47.9 % | −2.5 | 144 | ||
| 47.8 % | −2.6 | 270 | ||
| 47.5 % | −2.6 | 674 | ||
| 47.3 % | −4.7 | 131 | ||
| 47.3 % | −3.4 | 129 | ||
| 46.7 % | −5.7 | 484 | ||
| 45.5 % | −5.6 | 242 | ||
| 44.5 % | −5.8 | 827 | ||
| 42.7 % | −7.3 | 232 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.