Sejuani Eşyalar
Orman · Emerald+ · Tekli/Çiftli · Tüm bölgeler · Son 30 gün · 10,073 maç
Build varyantları
| Build | Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun |
|---|---|---|---|
| 35.5 % | 55.5 % | 627 | |
| 11.0 % | 52.1 % | 194 | |
| 6.8 % | 55.0 % | 120 |
Aşamaya göre eşya kombinasyonları
Önce tam olarak bu eşyaları yapan maçların oranı, kazanma oranı 20 maçtan itibaren.
İlk 1
%72.3 seçiyor 52.1 % WR 1,402 maç
%15.1 seçiyor 50.7 % WR 292 maç
%5.9 seçiyor 59.1 % WR 115 maç
%2.2 seçiyor 61.9 % WR 42 maç
%2.2 seçiyor 47.6 % WR 42 maç
%1.0 seçiyor 50.0 % WR 20 maç
%0.3 seçiyor çok az maç 6 maç
%0.2 seçiyor çok az maç 4 maç
İlk 2 
%35.5 seçiyor 55.5 % WR 627 maç
%11.0 seçiyor 52.1 % WR 194 maç
%6.8 seçiyor 55.0 % WR 120 maç
%5.8 seçiyor 55.9 % WR 102 maç
%5.2 seçiyor 52.7 % WR 91 maç
%4.3 seçiyor 56.6 % WR 76 maç
%3.6 seçiyor 49.2 % WR 63 maç
%2.1 seçiyor 43.2 % WR 37 maç
İlk 3 

%16.0 seçiyor 62.9 % WR 197 maç

%9.7 seçiyor 54.2 % WR 120 maç

%6.3 seçiyor 59.7 % WR 77 maç

%5.0 seçiyor 62.9 % WR 62 maç

%4.1 seçiyor 54.9 % WR 51 maç

%3.2 seçiyor 56.4 % WR 39 maç

%1.9 seçiyor 82.6 % WR 23 maç

%1.8 seçiyor 72.7 % WR 22 maç
İlk 4 


%9.4 seçiyor 49.0 % WR 49 maç


%6.0 seçiyor 64.5 % WR 31 maç


%4.4 seçiyor 65.2 % WR 23 maç


%2.7 seçiyor çok az maç 14 maç


%2.7 seçiyor çok az maç 14 maç


%2.5 seçiyor çok az maç 13 maç


%1.9 seçiyor çok az maç 10 maç


%1.9 seçiyor çok az maç 10 maç
Başlangıç eşyaları
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 62.9 % | 52.3 % | 1,258 | |
| 20.9 % | 50.4 % | 419 | |
| 16.2 % | 52.9 % | 323 |
Botlar
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 56.2 % | 52.4 % | 1,048 | |
| 41.7 % | 52.9 % | 779 | |
| 2.1 % | 48.7 % | 39 |
Erken alım sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 29.4 % | 55.3 % | 579 | |
| 24.0 % | 46.7 % | 473 | |
| 20.2 % | 58.4 % | 399 | |
| 13.9 % | 59.1 % | 274 | |
| 12.5 % | 45.1 % | 246 |
Ana eşyalar
4. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 62.0 % | 100 | |
| 62.5 % | 72 | |
| 57.6 % | 66 |
5. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 61.9 % | 21 | |
| 40.0 % | 20 | |
| – | 19 |
Sihirdar büyüleri
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 99.4 % | 52.1 % | 10,108 | |
| 0.4 % | 52.6 % | 38 | |
| 0.1 % | 81.8 % | 11 | |
| 0.1 % | 62.5 % | 8 |
Yetenek sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 91.4 % | 52.4 % | 8,140 | |
| 6.8 % | 52.5 % | 602 | |
| 1.9 % | 51.5 % | 167 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.