Rumble vs Pantheon
46.9 % 53.1 %
Rumble, 177 maçın 83 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.7 % +0.2 bekl. fark
Pantheon vs RumbleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rumble için Pantheon karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Pantheon kazanıyor50 %Rumble kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 48.8 % | 43 | ||
| 44.2 % | 52 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %47.9 · 121 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rumble için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 52.9 % | +5.9 | 119 | ||
| 51.6 % | +3.4 | 337 | ||
| 51.4 % | +4.4 | 220 | ||
| 51.4 % | +3.5 | 177 | ||
| 51.3 % | +5.0 | 302 | ||
| 51.3 % | +0.4 | 279 | ||
| 50.6 % | +2.2 | 247 | ||
| 50.5 % | +2.7 | 291 | ||
| 50.0 % | +2.4 | 220 | ||
| 50.0 % | +3.3 | 124 | ||
| 50.0 % | +2.0 | 104 | ||
| 49.6 % | +1.9 | 246 | ||
| 49.5 % | +3.1 | 101 | ||
| 49.1 % | +0.4 | 173 | ||
| 49.0 % | −1.0 | 392 | ||
| 48.5 % | +1.7 | 235 | ||
| 48.3 % | +2.1 | 321 | ||
| 48.2 % | −0.6 | 110 | ||
| 47.9 % | −0.9 | 146 | ||
| 47.8 % | −0.8 | 178 | ||
| 47.6 % | +0.2 | 105 | ||
| 47.5 % | +0.1 | 265 | ||
| 47.5 % | +0.3 | 257 | ||
| 46.9 % | −2.0 | 290 | ||
| 46.9 % | +0.2 | 177 | ||
| 46.9 % | +0.6 | 145 | ||
| 46.7 % | −1.7 | 122 | ||
| 46.2 % | −1.1 | 104 | ||
| 46.1 % | −2.2 | 141 | ||
| 45.9 % | −1.6 | 244 | ||
| 45.9 % | +0.5 | 183 | ||
| 45.6 % | −2.7 | 180 | ||
| 45.3 % | −1.8 | 159 | ||
| 43.7 % | −3.4 | 126 | ||
| 43.1 % | −4.7 | 494 | ||
| 42.9 % | −4.4 | 219 | ||
| 42.1 % | −4.7 | 145 | ||
| 41.2 % | −5.7 | 170 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.