Rumble vs Galio
45.4 % 54.6 %
Rumble, 108 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.4 % −3.0 bekl. fark
Galio vs RumbleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rumble için Galio karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Galio kazanıyor50 %Rumble kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %47.0 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rumble için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 52.6 % | +4.4 | 302 | ||
| 52.1 % | +4.4 | 213 | ||
| 51.9 % | +4.0 | 158 | ||
| 50.9 % | +4.6 | 271 | ||
| 50.9 % | +3.9 | 110 | ||
| 50.8 % | +3.8 | 191 | ||
| 50.7 % | +0.7 | 343 | ||
| 50.6 % | +2.8 | 249 | ||
| 50.5 % | +3.8 | 105 | ||
| 50.3 % | +2.7 | 193 | ||
| 49.5 % | +1.1 | 218 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 153 | ||
| 48.9 % | +1.7 | 225 | ||
| 48.5 % | −2.4 | 237 | ||
| 48.4 % | −0.2 | 153 | ||
| 48.1 % | +2.7 | 162 | ||
| 48.1 % | +1.0 | 104 | ||
| 47.9 % | +1.1 | 194 | ||
| 47.8 % | +0.3 | 209 | ||
| 47.7 % | +1.5 | 285 | ||
| 47.5 % | −1.4 | 242 | ||
| 47.3 % | +0.6 | 148 | ||
| 47.1 % | −1.2 | 155 | ||
| 46.5 % | −0.9 | 228 | ||
| 46.5 % | +0.2 | 129 | ||
| 45.4 % | −3.0 | 108 | ||
| 45.2 % | −3.6 | 124 | ||
| 44.1 % | −4.2 | 118 | ||
| 44.0 % | −3.1 | 125 | ||
| 43.0 % | −4.3 | 193 | ||
| 41.9 % | −4.9 | 129 | ||
| 41.8 % | −6.0 | 416 | ||
| 40.6 % | −6.3 | 138 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.