Rengar vs Shyvana
43.7 % 56.3 %
Rengar, 380 maçın 166 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.9 % −3.2 bekl. fark
Shyvana vs RengarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rengar için Shyvana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Shyvana kazanıyor50 %Rengar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| 43.2 % | 37 | ||
| 38.8 % | 103 | ||
| 45.0 % | 109 | ||
| 48.6 % | 35 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %46.7 · 214 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rengar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.8 % | +7.3 | 125 | ||
| 55.3 % | +7.3 | 150 | ||
| 52.9 % | +4.5 | 119 | ||
| 52.8 % | +4.4 | 760 | ||
| 52.7 % | +2.5 | 220 | ||
| 52.5 % | +3.1 | 894 | ||
| 51.5 % | +5.0 | 305 | ||
| 50.8 % | +3.2 | 388 | ||
| 50.0 % | +2.4 | 474 | ||
| 49.6 % | +2.4 | 264 | ||
| 49.5 % | +2.1 | 612 | ||
| 49.5 % | +0.5 | 321 | ||
| 49.1 % | +0.9 | 688 | ||
| 49.1 % | +2.1 | 173 | ||
| 49.0 % | +0.4 | 1.158 | ||
| 49.0 % | +0.2 | 757 | ||
| 48.9 % | +0.9 | 538 | ||
| 48.4 % | +0.1 | 765 | ||
| 48.4 % | +1.4 | 188 | ||
| 47.8 % | +2.0 | 178 | ||
| 47.5 % | −0.2 | 438 | ||
| 47.4 % | +1.0 | 333 | ||
| 47.2 % | +0.9 | 197 | ||
| 47.1 % | −1.1 | 556 | ||
| 46.9 % | −1.0 | 505 | ||
| 46.7 % | +0.4 | 105 | ||
| 46.2 % | −2.6 | 385 | ||
| 45.7 % | −2.8 | 188 | ||
| 45.4 % | −2.4 | 304 | ||
| 45.2 % | −1.0 | 686 | ||
| 44.7 % | −1.8 | 219 | ||
| 44.7 % | −1.0 | 170 | ||
| 44.5 % | −2.7 | 209 | ||
| 44.4 % | −1.4 | 205 | ||
| 43.7 % | −3.2 | 380 | ||
| 42.9 % | −3.6 | 364 | ||
| 42.8 % | −4.2 | 704 | ||
| 42.5 % | −5.2 | 113 | ||
| 42.5 % | −4.5 | 106 | ||
| 41.8 % | −6.7 | 330 | ||
| 41.7 % | −4.1 | 750 | ||
| 41.7 % | −4.7 | 360 | ||
| 39.9 % | −4.6 | 213 | ||
| 39.7 % | −8.1 | 131 | ||
| 39.2 % | −8.2 | 158 | ||
| 38.8 % | −10.0 | 201 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.