Rengar vs Jayce
56.8 % 43.2 %
Rengar, 125 maçın 71 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.5 % +7.3 bekl. fark
Jayce vs RengarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rengar için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Rengar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 50.0 % | 32 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 22 |
Yama 26.20: %48.1 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rengar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.8 % | +7.3 | 125 | ||
| 55.3 % | +7.3 | 150 | ||
| 52.9 % | +4.5 | 119 | ||
| 52.8 % | +4.4 | 759 | ||
| 52.7 % | +2.5 | 220 | ||
| 52.4 % | +3.0 | 893 | ||
| 51.8 % | +5.3 | 303 | ||
| 50.6 % | +3.0 | 387 | ||
| 50.0 % | +2.4 | 474 | ||
| 49.6 % | +2.4 | 264 | ||
| 49.5 % | +2.1 | 610 | ||
| 49.5 % | +0.5 | 321 | ||
| 49.1 % | +0.9 | 687 | ||
| 49.0 % | +0.2 | 757 | ||
| 48.9 % | +0.3 | 1.155 | ||
| 48.9 % | +0.9 | 538 | ||
| 48.8 % | +1.8 | 172 | ||
| 48.4 % | +0.1 | 765 | ||
| 48.4 % | +1.4 | 188 | ||
| 47.8 % | +2.0 | 178 | ||
| 47.6 % | −0.1 | 437 | ||
| 47.4 % | +1.0 | 333 | ||
| 47.2 % | −1.0 | 555 | ||
| 47.2 % | +0.9 | 197 | ||
| 47.1 % | −0.8 | 503 | ||
| 46.7 % | +0.4 | 105 | ||
| 46.2 % | −2.6 | 385 | ||
| 45.5 % | −3.0 | 187 | ||
| 45.2 % | −2.6 | 303 | ||
| 45.1 % | −1.1 | 685 | ||
| 44.7 % | −1.8 | 219 | ||
| 44.7 % | −1.0 | 170 | ||
| 44.6 % | −1.2 | 204 | ||
| 44.5 % | −2.7 | 209 | ||
| 43.7 % | −3.2 | 380 | ||
| 42.8 % | −4.2 | 704 | ||
| 42.5 % | −4.0 | 362 | ||
| 42.5 % | −5.2 | 113 | ||
| 42.5 % | −4.5 | 106 | ||
| 41.8 % | −4.0 | 749 | ||
| 41.7 % | −4.7 | 360 | ||
| 41.6 % | −6.9 | 329 | ||
| 39.9 % | −4.6 | 213 | ||
| 39.7 % | −8.1 | 131 | ||
| 39.2 % | −8.2 | 158 | ||
| 38.8 % | −10.0 | 201 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.