Quinn vs Pantheon
54.3 % 45.7 %
Quinn, 35 maçın 19 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.8 % +1.5 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 35 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Pantheon vs QuinnKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Quinn için Pantheon karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Pantheon kazanıyor50 %Quinn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 26 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Quinn için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.2 % | +7.2 | 206 | ||
| 55.6 % | +7.3 | 207 | ||
| 54.6 % | +6.3 | 183 | ||
| 54.3 % | +1.5 | 35 | ||
| 54.2 % | +3.7 | 395 | ||
| 53.3 % | +2.8 | 227 | ||
| 52.9 % | +3.0 | 363 | ||
| 52.4 % | +2.7 | 248 | ||
| 52.4 % | +1.4 | 170 | ||
| 51.9 % | +3.4 | 260 | ||
| 51.5 % | +3.8 | 237 | ||
| 51.0 % | +0.7 | 257 | ||
| 50.1 % | −0.2 | 593 | ||
| 49.7 % | −0.4 | 392 | ||
| 49.5 % | +1.7 | 194 | ||
| 49.5 % | +0.8 | 101 | ||
| 49.4 % | −0.6 | 253 | ||
| 49.0 % | −1.2 | 100 | ||
| 48.9 % | +0.7 | 131 | ||
| 48.6 % | −1.1 | 243 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 142 | ||
| 48.5 % | −0.7 | 103 | ||
| 47.7 % | −1.9 | 421 | ||
| 47.7 % | −2.7 | 325 | ||
| 47.7 % | −2.4 | 149 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 109 | ||
| 47.5 % | −1.3 | 120 | ||
| 47.0 % | −1.0 | 115 | ||
| 46.9 % | −1.9 | 375 | ||
| 46.8 % | −2.5 | 278 | ||
| 46.3 % | −1.1 | 281 | ||
| 46.0 % | −3.0 | 226 | ||
| 45.8 % | −1.7 | 107 | ||
| 45.4 % | −6.5 | 130 | ||
| 44.9 % | −3.5 | 127 | ||
| 42.5 % | −5.5 | 120 | ||
| 36.5 % | −9.5 | 126 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.