Nautilus vs Annie
43.8 % 56.2 %
Nautilus, 217 maçın 95 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.8 % −7.0 bekl. fark
Annie vs NautilusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nautilus için Annie karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Annie kazanıyor50 %Nautilus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 48.4 % | 31 | ||
| 52.1 % | 48 | ||
| 65.8 % | 38 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %38.6 · 168 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nautilus için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64.9 % | +10.0 | 210 | ||
| 61.6 % | +7.2 | 1.436 | ||
| 60.4 % | +5.3 | 473 | ||
| 58.7 % | +9.3 | 118 | ||
| 58.4 % | +5.5 | 98 | ||
| 58.1 % | +7.5 | 419 | ||
| 57.5 % | +4.1 | 975 | ||
| 56.7 % | +5.4 | 459 | ||
| 56.5 % | +3.8 | 118 | ||
| 56.3 % | +4.5 | 85 | ||
| 56.0 % | +1.6 | 275 | ||
| 55.3 % | +1.6 | 128 | ||
| 55.0 % | +3.3 | 158 | ||
| 54.8 % | +3.8 | 4.002 | ||
| 54.6 % | +2.1 | 287 | ||
| 54.5 % | +3.2 | 281 | ||
| 54.0 % | +4.0 | 93 | ||
| 53.4 % | +3.7 | 161 | ||
| 53.1 % | −1.2 | 991 | ||
| 52.8 % | −4.6 | 348 | ||
| 52.6 % | +3.0 | 924 | ||
| 52.6 % | +1.0 | 345 | ||
| 52.5 % | +1.3 | 3.161 | ||
| 52.5 % | +0.3 | 112 | ||
| 52.5 % | −0.3 | 94 | ||
| 52.2 % | +0.8 | 5.232 | ||
| 51.7 % | −0.3 | 1.242 | ||
| 51.5 % | +0.2 | 156 | ||
| 51.0 % | +2.5 | 512 | ||
| 51.0 % | +1.6 | 498 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 844 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 3.631 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 763 | ||
| 50.2 % | −0.4 | 1.665 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 3.933 | ||
| 49.7 % | −1.9 | 1.758 | ||
| 49.6 % | +0.1 | 1.466 | ||
| 49.5 % | +0.9 | 1.531 | ||
| 49.4 % | −0.7 | 5.817 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 510 | ||
| 49.3 % | +0.2 | 11.067 | ||
| 49.2 % | +0.6 | 2.496 | ||
| 49.2 % | −2.0 | 799 | ||
| 49.1 % | −1.2 | 131 | ||
| 49.0 % | +0.8 | 5.891 | ||
| 49.0 % | +0.1 | 3.161 | ||
| 49.0 % | +0.7 | 1.629 | ||
| 48.7 % | −2.3 | 273 | ||
| 48.3 % | ±0.0 | 4.123 | ||
| 48.3 % | −0.8 | 3.768 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 1.002 | ||
| 48.2 % | −1.7 | 896 | ||
| 48.1 % | −0.3 | 3.250 | ||
| 48.0 % | −2.7 | 204 | ||
| 47.9 % | −0.9 | 2.441 | ||
| 47.8 % | −2.0 | 3.479 | ||
| 47.8 % | −1.7 | 1.526 | ||
| 47.7 % | −1.4 | 2.004 | ||
| 47.2 % | −3.4 | 176 | ||
| 47.2 % | −4.7 | 141 | ||
| 47.1 % | −2.7 | 3.508 | ||
| 46.9 % | −2.1 | 10.513 | ||
| 46.8 % | −3.5 | 295 | ||
| 46.6 % | −2.2 | 7.243 | ||
| 46.5 % | −6.3 | 384 | ||
| 46.3 % | −1.9 | 2.190 | ||
| 46.0 % | −5.1 | 73 | ||
| 45.9 % | −2.8 | 2.919 | ||
| 45.8 % | −2.5 | 7.687 | ||
| 45.5 % | −2.6 | 4.722 | ||
| 45.1 % | −2.4 | 8.688 | ||
| 45.1 % | −4.8 | 367 | ||
| 44.8 % | −3.7 | 1.003 | ||
| 44.4 % | −5.5 | 4.312 | ||
| 43.9 % | −4.2 | 2.998 | ||
| 43.8 % | −7.0 | 217 | ||
| 43.1 % | −12.7 | 178 | ||
| 40.6 % | −9.8 | 312 | ||
| 38.6 % | −8.6 | 1.282 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.