Nasus vs Trundle
53.4 % 46.6 %
Nasus, 178 maçın 95 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.0 % +3.4 bekl. fark
Trundle vs NasusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nasus için Trundle karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Trundle kazanıyor50 %Nasus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 57.9 % | 57 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %55.6 · 99 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nasus için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.7 % | +10.2 | 126 | ||
| 59.7 % | +9.6 | 134 | ||
| 58.7 % | +8.0 | 179 | ||
| 56.6 % | +5.5 | 122 | ||
| 55.6 % | +5.2 | 180 | ||
| 54.8 % | +4.9 | 332 | ||
| 54.4 % | +5.3 | 342 | ||
| 54.2 % | +3.7 | 225 | ||
| 53.9 % | +2.3 | 310 | ||
| 53.5 % | +1.0 | 346 | ||
| 53.4 % | +3.4 | 178 | ||
| 53.2 % | +3.1 | 316 | ||
| 52.9 % | +3.9 | 312 | ||
| 52.3 % | +2.1 | 700 | ||
| 52.2 % | −0.6 | 113 | ||
| 51.6 % | +2.4 | 221 | ||
| 51.4 % | +2.4 | 253 | ||
| 51.1 % | +1.3 | 456 | ||
| 51.0 % | +2.1 | 200 | ||
| 50.9 % | +0.2 | 399 | ||
| 49.8 % | −0.1 | 251 | ||
| 49.5 % | −1.2 | 562 | ||
| 49.5 % | +0.4 | 188 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 288 | ||
| 49.1 % | −1.1 | 326 | ||
| 49.1 % | +1.6 | 275 | ||
| 48.9 % | −0.1 | 327 | ||
| 48.7 % | ±0.0 | 651 | ||
| 48.5 % | −0.9 | 163 | ||
| 48.2 % | −1.1 | 228 | ||
| 48.0 % | −0.1 | 408 | ||
| 48.0 % | −1.0 | 319 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 539 | ||
| 46.9 % | −3.4 | 211 | ||
| 46.4 % | −2.0 | 274 | ||
| 46.4 % | −3.7 | 250 | ||
| 46.3 % | −3.0 | 313 | ||
| 45.9 % | −3.4 | 953 | ||
| 45.6 % | −4.2 | 248 | ||
| 45.0 % | −4.2 | 211 | ||
| 44.8 % | −4.3 | 473 | ||
| 44.1 % | −4.4 | 288 | ||
| 44.1 % | −9.4 | 261 | ||
| 44.1 % | −4.6 | 111 | ||
| 43.0 % | −5.0 | 221 | ||
| 41.9 % | −8.1 | 167 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.