Nami vs Zyra
49.5 % 50.5 %
Nami, 384 maçın 190 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.7 % −1.2 bekl. fark
Zyra vs NamiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nami için Zyra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zyra kazanıyor50 %Nami kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 45.5 % | 33 | ||
| 56.5 % | 69 | ||
| 48.8 % | 125 | ||
| 45.5 % | 99 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %51.8 · 195 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nami için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64.4 % | +6.2 | 118 | ||
| 58.7 % | +6.5 | 329 | ||
| 56.1 % | +8.5 | 171 | ||
| 54.9 % | +4.0 | 346 | ||
| 54.1 % | +4.9 | 536 | ||
| 53.6 % | +3.1 | 962 | ||
| 53.6 % | +1.4 | 364 | ||
| 53.6 % | +2.3 | 274 | ||
| 53.3 % | −1.3 | 184 | ||
| 53.3 % | +3.7 | 135 | ||
| 52.9 % | +0.5 | 1.082 | ||
| 52.9 % | +1.9 | 297 | ||
| 52.7 % | −0.2 | 874 | ||
| 52.5 % | +3.1 | 472 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 1.167 | ||
| 51.7 % | −0.7 | 650 | ||
| 50.8 % | +0.1 | 1.225 | ||
| 50.5 % | −0.1 | 2.230 | ||
| 50.4 % | +0.3 | 815 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 552 | ||
| 50.3 % | +0.8 | 919 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 430 | ||
| 50.1 % | −2.1 | 557 | ||
| 49.6 % | −1.3 | 133 | ||
| 49.5 % | −1.2 | 384 | ||
| 49.1 % | +0.3 | 1.153 | ||
| 48.9 % | −1.7 | 319 | ||
| 48.7 % | −2.8 | 115 | ||
| 48.6 % | −2.7 | 1.240 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 1.907 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 969 | ||
| 47.7 % | −3.2 | 199 | ||
| 47.6 % | −1.2 | 233 | ||
| 47.1 % | −1.8 | 637 | ||
| 47.1 % | −1.4 | 104 | ||
| 46.8 % | −1.6 | 188 | ||
| 46.5 % | −1.8 | 413 | ||
| 46.2 % | −2.7 | 541 | ||
| 46.1 % | −2.8 | 865 | ||
| 46.1 % | −5.6 | 141 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.