Mordekaiser vs Smolder
61.3 % 38.7 %
Mordekaiser, 124 maçın 76 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 56.9 % +4.4 bekl. fark
Smolder vs MordekaiserKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Mordekaiser için Smolder karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Smolder kazanıyor50 %Mordekaiser kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 58.1 % | 31 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %63.3 · 98 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Mordekaiser için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.8 % | +7.6 | 191 | ||
| 61.4 % | +5.0 | 101 | ||
| 61.3 % | +4.4 | 124 | ||
| 60.9 % | +8.0 | 151 | ||
| 60.3 % | +10.0 | 131 | ||
| 60.2 % | +10.2 | 166 | ||
| 57.2 % | +6.8 | 369 | ||
| 55.6 % | +5.9 | 2.144 | ||
| 55.6 % | +4.6 | 1.302 | ||
| 55.5 % | +1.9 | 551 | ||
| 55.2 % | +3.5 | 1.268 | ||
| 55.2 % | +3.8 | 125 | ||
| 54.8 % | +5.4 | 259 | ||
| 54.7 % | +2.2 | 254 | ||
| 54.0 % | −0.7 | 187 | ||
| 53.8 % | +2.1 | 1.058 | ||
| 53.6 % | +2.5 | 261 | ||
| 53.3 % | −0.7 | 1.557 | ||
| 53.2 % | +2.5 | 111 | ||
| 53.1 % | +1.0 | 1.176 | ||
| 53.0 % | +3.7 | 3.860 | ||
| 52.8 % | +2.6 | 1.772 | ||
| 52.6 % | +1.7 | 1.458 | ||
| 52.5 % | +1.9 | 2.648 | ||
| 52.3 % | +2.9 | 1.907 | ||
| 52.1 % | +1.6 | 1.474 | ||
| 52.0 % | +1.5 | 1.691 | ||
| 51.8 % | +1.8 | 1.438 | ||
| 51.7 % | +1.3 | 592 | ||
| 51.4 % | −0.7 | 813 | ||
| 51.2 % | +0.8 | 2.535 | ||
| 51.2 % | +2.1 | 1.885 | ||
| 51.2 % | −0.1 | 1.538 | ||
| 51.2 % | +0.2 | 168 | ||
| 51.1 % | −2.1 | 1.332 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 366 | ||
| 51.0 % | +0.7 | 3.835 | ||
| 51.0 % | +0.5 | 891 | ||
| 50.9 % | −0.2 | 2.511 | ||
| 50.8 % | +1.7 | 2.583 | ||
| 50.8 % | −0.5 | 297 | ||
| 50.4 % | −0.9 | 1.818 | ||
| 50.4 % | −1.1 | 982 | ||
| 50.3 % | −1.5 | 3.046 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 1.852 | ||
| 50.2 % | −3.2 | 263 | ||
| 50.1 % | −0.9 | 1.095 | ||
| 50.1 % | +1.0 | 684 | ||
| 50.1 % | −1.7 | 427 | ||
| 50.0 % | −0.2 | 4.036 | ||
| 50.0 % | −2.4 | 1.193 | ||
| 49.8 % | −2.0 | 3.832 | ||
| 49.8 % | −1.5 | 3.126 | ||
| 49.7 % | ±0.0 | 151 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 924 | ||
| 49.5 % | −0.6 | 1.416 | ||
| 48.8 % | −3.0 | 123 | ||
| 48.7 % | −0.6 | 890 | ||
| 48.5 % | −1.9 | 2.023 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 266 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 1.006 | ||
| 48.1 % | −2.1 | 1.822 | ||
| 48.0 % | −5.2 | 713 | ||
| 47.6 % | −3.2 | 4.067 | ||
| 47.6 % | −2.3 | 2.083 | ||
| 47.6 % | −3.0 | 1.260 | ||
| 47.4 % | −3.8 | 958 | ||
| 46.6 % | −7.3 | 380 | ||
| 46.4 % | −1.8 | 179 | ||
| 45.1 % | −9.1 | 133 | ||
| 44.8 % | −5.5 | 308 | ||
| 43.9 % | −5.8 | 221 | ||
| 43.8 % | −6.9 | 192 | ||
| 41.8 % | −9.2 | 165 | ||
| 41.1 % | −10.2 | 107 | ||
| 37.4 % | −14.1 | 131 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.