Miss Fortune vs Pantheon
50.0 % 50.0 %
Miss Fortune, 30 maçın 15 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.0 % −3.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 30 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Pantheon vs Miss FortuneKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Miss Fortune için Pantheon karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Pantheon kazanıyor50 %Miss Fortune kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 26 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Miss Fortune için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +7.8 | 100 | ||
| 52.5 % | +1.5 | 2.526 | ||
| 52.4 % | +2.8 | 252 | ||
| 52.2 % | −0.3 | 1.848 | ||
| 52.1 % | +1.7 | 1.544 | ||
| 51.9 % | +0.7 | 4.185 | ||
| 51.5 % | −2.5 | 6.002 | ||
| 51.3 % | +1.1 | 5.413 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 5.067 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 260 | ||
| 50.8 % | +0.5 | 9.311 | ||
| 50.6 % | +0.2 | 3.711 | ||
| 50.6 % | +1.0 | 2.593 | ||
| 50.5 % | −0.1 | 12.850 | ||
| 50.5 % | −1.5 | 776 | ||
| 50.3 % | −0.3 | 2.722 | ||
| 50.2 % | −0.1 | 11.411 | ||
| 50.1 % | +1.2 | 7.343 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 2.183 | ||
| 50.0 % | −3.0 | 30 | ||
| 49.8 % | +0.5 | 321 | ||
| 49.7 % | +0.8 | 157 | ||
| 49.0 % | +1.0 | 11.256 | ||
| 49.0 % | +0.4 | 2.564 | ||
| 48.9 % | −0.1 | 3.460 | ||
| 48.8 % | −1.5 | 3.115 | ||
| 48.3 % | +0.7 | 834 | ||
| 48.1 % | −3.1 | 767 | ||
| 47.8 % | −1.9 | 186 | ||
| 47.4 % | ±0.0 | 1.212 | ||
| 47.3 % | −0.1 | 471 | ||
| 47.3 % | −2.6 | 148 | ||
| 47.0 % | −1.1 | 1.312 | ||
| 47.0 % | +0.1 | 419 | ||
| 47.0 % | −1.3 | 183 | ||
| 46.6 % | −1.7 | 1.748 | ||
| 46.6 % | −2.1 | 1.208 | ||
| 46.6 % | −1.9 | 309 | ||
| 46.4 % | −1.0 | 125 | ||
| 45.5 % | −2.6 | 1.019 | ||
| 45.3 % | −2.4 | 316 | ||
| 45.1 % | −2.3 | 612 | ||
| 45.1 % | −2.2 | 397 | ||
| 43.8 % | −1.3 | 217 | ||
| 43.4 % | −4.4 | 403 | ||
| 41.0 % | −6.6 | 283 | ||
| 40.6 % | −7.3 | 192 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.