Mel Eşyalar
Orta · Emerald+ · Tekli/Çiftli · Tüm bölgeler · Son 30 gün · 5,359 maç
Build varyantları
| Build | Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun |
|---|---|---|---|
| 26.5 % | 50.9 % | 389 | |
| 21.6 % | 51.4 % | 317 | |
| 7.1 % | 46.7 % | 105 |
Aşamaya göre eşya kombinasyonları
Önce tam olarak bu eşyaları yapan maçların oranı, kazanma oranı 20 maçtan itibaren.
İlk 1
%70.3 seçiyor 47.7 % WR 1,366 maç
%27.1 seçiyor 41.6 % WR 527 maç
%1.0 seçiyor 40.0 % WR 20 maç
%0.4 seçiyor çok az maç 7 maç
%0.3 seçiyor çok az maç 6 maç
%0.3 seçiyor çok az maç 5 maç
%0.2 seçiyor çok az maç 4 maç
%0.2 seçiyor çok az maç 3 maç
İlk 2 
%26.5 seçiyor 50.9 % WR 389 maç
%21.6 seçiyor 51.4 % WR 317 maç
%7.1 seçiyor 46.7 % WR 105 maç
%5.9 seçiyor 46.5 % WR 86 maç
%5.4 seçiyor 42.5 % WR 80 maç
%5.2 seçiyor 63.2 % WR 76 maç
%5.1 seçiyor 48.0 % WR 75 maç
%3.1 seçiyor 32.6 % WR 46 maç
İlk 3 

%22.9 seçiyor 56.8 % WR 169 maç

%6.8 seçiyor 54.0 % WR 50 maç

%4.9 seçiyor 30.6 % WR 36 maç

%3.8 seçiyor 71.4 % WR 28 maç

%3.4 seçiyor 52.0 % WR 25 maç

%3.1 seçiyor 47.8 % WR 23 maç

%3.0 seçiyor 36.4 % WR 22 maç

%2.7 seçiyor 70.0 % WR 20 maç
İlk 4 


%6.7 seçiyor çok az maç 18 maç


%6.7 seçiyor çok az maç 18 maç


%5.6 seçiyor çok az maç 15 maç


%5.2 seçiyor çok az maç 14 maç


%4.4 seçiyor çok az maç 12 maç


%4.1 seçiyor çok az maç 11 maç


%4.1 seçiyor çok az maç 11 maç


%3.3 seçiyor çok az maç 9 maç
Başlangıç eşyaları
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 98.0 % | 46.3 % | 1,950 | |
| 2.0 % | 46.2 % | 39 |
Botlar
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 77.5 % | 47.2 % | 1,461 | |
| 16.2 % | 42.3 % | 305 | |
| 4.7 % | 42.7 % | 89 | |
| 1.6 % | 48.4 % | 31 |
Erken alım sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 41.8 % | 44.5 % | 901 | |
| 20.1 % | 43.1 % | 432 | |
| 14.9 % | 52.0 % | 321 | |
| 12.9 % | 44.6 % | 278 | |
| 10.3 % | 51.6 % | 221 |
Ana eşyalar
4. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 44.4 % | 45 | |
| 84.0 % | 25 | |
| 50.0 % | 20 |
Sihirdar büyüleri
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 86.3 % | 45.7 % | 4,837 | |
| 6.9 % | 49.4 % | 387 | |
| 6.8 % | 46.9 % | 379 |
Yetenek sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 97.1 % | 46.2 % | 5,014 | |
| 2.4 % | 46.7 % | 122 | |
| 0.6 % | 51.7 % | 29 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.