Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Locke için Ambessa karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ambessa kazanıyor50 %Locke kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 52.9 % | 34 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 17 |
Yama 26.20: %46.3 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Locke için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.5 % | +4.4 | 104 | ||
| 58.7 % | +10.7 | 104 | ||
| 57.4 % | +4.1 | 759 | ||
| 57.4 % | +3.0 | 101 | ||
| 56.8 % | +7.8 | 125 | ||
| 56.0 % | −1.2 | 100 | ||
| 54.6 % | +4.8 | 833 | ||
| 54.5 % | +2.2 | 246 | ||
| 54.3 % | +0.3 | 587 | ||
| 54.3 % | +4.3 | 186 | ||
| 54.3 % | +5.5 | 138 | ||
| 54.2 % | +1.5 | 332 | ||
| 53.8 % | +5.3 | 182 | ||
| 53.6 % | +2.2 | 110 | ||
| 53.4 % | +0.2 | 436 | ||
| 53.2 % | −0.6 | 543 | ||
| 53.0 % | +3.6 | 1.174 | ||
| 52.9 % | +3.3 | 2.449 | ||
| 52.9 % | +2.8 | 1.961 | ||
| 52.5 % | +0.7 | 101 | ||
| 52.4 % | +3.5 | 1.066 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 1.287 | ||
| 51.7 % | +0.5 | 325 | ||
| 51.5 % | +0.5 | 196 | ||
| 51.4 % | +1.8 | 1.369 | ||
| 51.4 % | +2.3 | 1.046 | ||
| 51.3 % | +1.6 | 462 | ||
| 51.3 % | +0.7 | 226 | ||
| 51.2 % | +2.0 | 207 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 181 | ||
| 50.6 % | −1.2 | 2.042 | ||
| 50.4 % | +1.1 | 1.350 | ||
| 50.4 % | +0.7 | 854 | ||
| 50.3 % | +0.8 | 982 | ||
| 50.3 % | +1.5 | 897 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 626 | ||
| 50.3 % | −0.3 | 175 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 805 | ||
| 50.1 % | +0.7 | 770 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 1.004 | ||
| 50.0 % | −1.5 | 742 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 188 | ||
| 49.9 % | +0.9 | 997 | ||
| 49.7 % | −8.4 | 193 | ||
| 49.6 % | −1.2 | 2.094 | ||
| 49.6 % | +1.6 | 1.019 | ||
| 48.8 % | ±0.0 | 1.228 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 624 | ||
| 48.5 % | −1.1 | 542 | ||
| 48.5 % | −1.4 | 495 | ||
| 48.4 % | −0.8 | 2.143 | ||
| 48.1 % | +0.8 | 295 | ||
| 48.0 % | −3.1 | 2.199 | ||
| 48.0 % | −1.2 | 273 | ||
| 48.0 % | −3.7 | 246 | ||
| 47.9 % | −3.3 | 121 | ||
| 47.8 % | −1.6 | 1.832 | ||
| 47.2 % | −2.7 | 2.489 | ||
| 46.9 % | −2.4 | 2.485 | ||
| 46.9 % | −1.4 | 1.436 | ||
| 46.8 % | −0.3 | 124 | ||
| 46.0 % | −4.7 | 1.748 | ||
| 45.5 % | −3.9 | 165 | ||
| 43.2 % | −5.5 | 111 | ||
| 42.2 % | −5.7 | 128 | ||
| 40.2 % | −7.1 | 127 | ||
| 39.9 % | −9.0 | 153 | ||
| 39.1 % | −7.6 | 156 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.