Leona vs Hwei
49.6 % 50.4 %
Leona, 133 maçın 66 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.0 % −2.4 bekl. fark
Hwei vs LeonaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Leona için Hwei karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Hwei kazanıyor50 %Leona kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 41.0 % | 39 | ||
| 54.8 % | 31 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %52.6 · 76 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Leona için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.6 % | +12.2 | 139 | ||
| 60.6 % | +7.8 | 104 | ||
| 57.8 % | +1.8 | 384 | ||
| 57.7 % | −1.2 | 196 | ||
| 57.1 % | +5.0 | 156 | ||
| 55.8 % | +2.9 | 730 | ||
| 55.4 % | +3.0 | 2.659 | ||
| 55.2 % | +5.8 | 348 | ||
| 54.7 % | +2.5 | 342 | ||
| 54.6 % | +2.7 | 152 | ||
| 54.3 % | +1.7 | 523 | ||
| 54.2 % | +0.6 | 1.033 | ||
| 53.9 % | ±0.0 | 180 | ||
| 53.4 % | −0.1 | 1.310 | ||
| 52.6 % | +0.6 | 574 | ||
| 52.4 % | +2.4 | 1.590 | ||
| 52.3 % | −1.1 | 1.271 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 1.488 | ||
| 52.1 % | −0.1 | 142 | ||
| 52.0 % | +0.2 | 617 | ||
| 51.6 % | +0.5 | 450 | ||
| 51.5 % | −4.5 | 130 | ||
| 51.4 % | −5.9 | 179 | ||
| 51.3 % | −0.5 | 1.197 | ||
| 51.2 % | −0.1 | 1.403 | ||
| 51.2 % | ±0.0 | 818 | ||
| 51.0 % | −0.5 | 953 | ||
| 51.0 % | −2.5 | 261 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 2.301 | ||
| 50.6 % | +0.4 | 919 | ||
| 50.5 % | −0.2 | 531 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 684 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 1.147 | ||
| 50.1 % | −2.5 | 714 | ||
| 50.0 % | +0.1 | 3.035 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 1.425 | ||
| 49.7 % | −2.0 | 1.507 | ||
| 49.7 % | −2.2 | 521 | ||
| 49.6 % | −2.4 | 133 | ||
| 49.4 % | −4.3 | 241 | ||
| 49.3 % | −3.6 | 771 | ||
| 49.3 % | −3.2 | 150 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 1.529 | ||
| 49.1 % | −1.1 | 409 | ||
| 48.7 % | −2.8 | 1.537 | ||
| 48.7 % | −0.9 | 117 | ||
| 48.0 % | −2.3 | 456 | ||
| 47.8 % | −4.1 | 548 | ||
| 47.8 % | −1.8 | 337 | ||
| 47.3 % | −2.9 | 186 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.