LeBlanc vs Kai'Sa
48.1 % 51.9 %
LeBlanc, 104 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.1 % −6.0 bekl. fark
Kai'Sa vs LeBlancKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde LeBlanc için Kai'Sa karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kai'Sa kazanıyor50 %LeBlanc kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 54.8 % | 31 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %52.5 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
LeBlanc için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.9 % | +6.4 | 143 | ||
| 58.8 % | +7.3 | 216 | ||
| 58.6 % | +3.5 | 152 | ||
| 58.1 % | +0.7 | 234 | ||
| 57.9 % | +8.6 | 197 | ||
| 57.8 % | +4.8 | 192 | ||
| 57.2 % | +7.4 | 278 | ||
| 56.3 % | +3.8 | 229 | ||
| 55.6 % | +1.8 | 588 | ||
| 54.8 % | +7.2 | 115 | ||
| 54.6 % | +4.7 | 2.784 | ||
| 54.5 % | +2.7 | 358 | ||
| 54.5 % | +4.0 | 156 | ||
| 54.4 % | +1.4 | 318 | ||
| 54.1 % | +3.8 | 497 | ||
| 54.0 % | +4.4 | 174 | ||
| 53.9 % | +3.2 | 2.357 | ||
| 53.8 % | +2.9 | 249 | ||
| 53.5 % | −0.6 | 899 | ||
| 53.3 % | +2.6 | 169 | ||
| 53.2 % | +3.6 | 252 | ||
| 53.1 % | +3.8 | 1.286 | ||
| 52.4 % | −2.1 | 635 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 1.171 | ||
| 52.3 % | +2.7 | 996 | ||
| 52.1 % | +0.3 | 1.878 | ||
| 51.4 % | +0.4 | 788 | ||
| 51.3 % | +1.9 | 1.488 | ||
| 51.3 % | −0.4 | 867 | ||
| 51.2 % | −1.0 | 2.053 | ||
| 51.1 % | −0.3 | 1.598 | ||
| 50.8 % | +0.6 | 575 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 2.654 | ||
| 50.3 % | +1.5 | 1.341 | ||
| 50.3 % | +0.7 | 165 | ||
| 50.2 % | +0.1 | 1.039 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 707 | ||
| 50.0 % | +0.1 | 2.214 | ||
| 50.0 % | +2.4 | 120 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 1.729 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 1.254 | ||
| 49.7 % | −0.5 | 586 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 179 | ||
| 49.6 % | −0.5 | 2.012 | ||
| 49.6 % | −4.7 | 854 | ||
| 49.3 % | −1.5 | 2.148 | ||
| 49.3 % | −1.8 | 148 | ||
| 49.2 % | −0.5 | 132 | ||
| 49.1 % | −2.1 | 2.750 | ||
| 49.1 % | −1.3 | 438 | ||
| 49.0 % | −1.4 | 2.792 | ||
| 49.0 % | −0.9 | 1.495 | ||
| 48.9 % | −0.9 | 937 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 3.165 | ||
| 48.3 % | −1.3 | 120 | ||
| 48.1 % | −6.0 | 104 | ||
| 47.9 % | −3.4 | 121 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 1.228 | ||
| 47.4 % | −2.8 | 878 | ||
| 46.9 % | −3.3 | 2.130 | ||
| 46.4 % | −2.2 | 274 | ||
| 46.3 % | −3.6 | 203 | ||
| 45.9 % | −5.1 | 407 | ||
| 45.8 % | −2.2 | 120 | ||
| 45.8 % | −2.6 | 107 | ||
| 43.8 % | −5.1 | 2.232 | ||
| 39.8 % | −7.8 | 176 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.