Kindred vs Jayce
62.3 % 37.7 %
Kindred, 106 maçın 66 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % +10.0 bekl. fark
Jayce vs KindredKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kindred için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Kindred kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 71.0 % | 31 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 20 |
Yama 26.20: %68.2 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kindred için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.3 % | +10.0 | 106 | ||
| 59.6 % | +7.8 | 193 | ||
| 58.6 % | +5.6 | 116 | ||
| 57.2 % | +7.9 | 159 | ||
| 55.3 % | +4.6 | 356 | ||
| 54.9 % | +2.1 | 175 | ||
| 54.6 % | +3.0 | 119 | ||
| 54.3 % | +2.7 | 464 | ||
| 54.3 % | +4.3 | 127 | ||
| 53.5 % | +2.4 | 630 | ||
| 53.4 % | +3.7 | 236 | ||
| 51.9 % | +2.1 | 399 | ||
| 51.9 % | +2.7 | 231 | ||
| 51.8 % | +0.4 | 787 | ||
| 51.5 % | +2.2 | 301 | ||
| 51.4 % | +2.8 | 146 | ||
| 51.1 % | −1.1 | 446 | ||
| 50.9 % | −0.4 | 112 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 333 | ||
| 50.8 % | −0.5 | 181 | ||
| 50.7 % | +0.3 | 213 | ||
| 50.6 % | +1.3 | 168 | ||
| 49.8 % | −0.7 | 263 | ||
| 49.7 % | −0.9 | 143 | ||
| 49.6 % | −0.8 | 236 | ||
| 48.6 % | −1.2 | 111 | ||
| 48.6 % | −1.2 | 105 | ||
| 47.9 % | −0.7 | 165 | ||
| 47.8 % | −0.8 | 385 | ||
| 47.3 % | −2.9 | 313 | ||
| 47.3 % | −1.9 | 226 | ||
| 47.0 % | −4.0 | 432 | ||
| 46.8 % | −4.8 | 235 | ||
| 46.3 % | −2.7 | 415 | ||
| 44.8 % | −2.5 | 143 | ||
| 44.4 % | −6.8 | 351 | ||
| 43.4 % | −7.4 | 311 | ||
| 42.7 % | −6.4 | 117 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.