Kha'Zix vs Ambessa
39.2 % 60.8 %
Kha'Zix, 102 maçın 40 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −10.9 bekl. fark
Ambessa vs Kha'ZixKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kha'Zix için Ambessa karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ambessa kazanıyor50 %Kha'Zix kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 25 |
Yama 26.20: %38.5 · 52 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kha'Zix için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +6.4 | 319 | ||
| 54.1 % | +4.6 | 222 | ||
| 53.8 % | +4.2 | 353 | ||
| 53.6 % | +4.4 | 194 | ||
| 52.3 % | +5.3 | 222 | ||
| 52.0 % | +4.2 | 475 | ||
| 52.0 % | +4.3 | 452 | ||
| 50.9 % | +4.1 | 477 | ||
| 50.4 % | +3.6 | 125 | ||
| 50.1 % | +1.2 | 1.040 | ||
| 50.0 % | +1.1 | 160 | ||
| 49.6 % | +0.8 | 478 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 407 | ||
| 49.6 % | +0.2 | 113 | ||
| 49.4 % | +0.6 | 799 | ||
| 49.1 % | +0.7 | 110 | ||
| 49.0 % | +2.2 | 938 | ||
| 48.9 % | +1.3 | 409 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 929 | ||
| 48.8 % | +1.6 | 207 | ||
| 48.6 % | −0.3 | 591 | ||
| 48.3 % | −0.7 | 773 | ||
| 48.1 % | +0.8 | 337 | ||
| 47.9 % | −0.8 | 1.479 | ||
| 47.7 % | −0.6 | 507 | ||
| 47.6 % | +0.7 | 332 | ||
| 47.2 % | −3.7 | 540 | ||
| 47.0 % | +0.4 | 251 | ||
| 46.3 % | −0.1 | 423 | ||
| 46.3 % | −2.3 | 177 | ||
| 45.9 % | −1.0 | 687 | ||
| 45.7 % | −2.7 | 635 | ||
| 45.5 % | +1.5 | 165 | ||
| 45.5 % | −0.7 | 121 | ||
| 45.3 % | −2.6 | 172 | ||
| 44.9 % | −2.1 | 423 | ||
| 44.7 % | −2.9 | 740 | ||
| 44.3 % | −3.1 | 230 | ||
| 44.2 % | −4.6 | 328 | ||
| 44.1 % | −3.4 | 587 | ||
| 43.8 % | −2.4 | 771 | ||
| 43.7 % | −3.9 | 284 | ||
| 43.1 % | −3.7 | 218 | ||
| 42.9 % | −4.7 | 126 | ||
| 42.2 % | −4.1 | 180 | ||
| 41.7 % | −4.5 | 103 | ||
| 39.2 % | −10.9 | 102 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.