Kennen vs Viktor
44.7 % 55.3 %
Kennen, 47 maçın 21 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.7 % −6.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 47 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Viktor vs KennenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kennen için Viktor karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Viktor kazanıyor50 %Kennen kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 20 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kennen için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +4.6 | 242 | ||
| 56.5 % | +7.2 | 138 | ||
| 55.4 % | +6.2 | 166 | ||
| 55.1 % | +4.4 | 419 | ||
| 55.0 % | +3.7 | 249 | ||
| 54.8 % | +4.7 | 126 | ||
| 54.3 % | +5.9 | 138 | ||
| 53.8 % | +2.5 | 264 | ||
| 53.2 % | +1.9 | 455 | ||
| 53.0 % | +4.4 | 198 | ||
| 52.6 % | +2.5 | 331 | ||
| 52.2 % | +2.0 | 113 | ||
| 51.9 % | +2.2 | 210 | ||
| 51.7 % | +0.4 | 151 | ||
| 51.6 % | +2.4 | 215 | ||
| 51.6 % | −0.8 | 124 | ||
| 51.5 % | +1.7 | 101 | ||
| 51.1 % | +0.8 | 526 | ||
| 51.0 % | +2.4 | 102 | ||
| 50.8 % | −0.9 | 262 | ||
| 50.7 % | +2.0 | 408 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 260 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 299 | ||
| 50.0 % | −0.2 | 536 | ||
| 49.6 % | −0.1 | 367 | ||
| 49.3 % | −0.6 | 383 | ||
| 49.3 % | −0.7 | 371 | ||
| 49.1 % | −0.6 | 434 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 226 | ||
| 48.9 % | −0.3 | 219 | ||
| 48.8 % | −2.3 | 172 | ||
| 48.7 % | −1.5 | 158 | ||
| 48.3 % | −1.9 | 143 | ||
| 48.0 % | −0.2 | 198 | ||
| 47.9 % | −3.0 | 194 | ||
| 47.8 % | −1.6 | 301 | ||
| 47.2 % | −2.8 | 386 | ||
| 47.1 % | −2.4 | 189 | ||
| 46.7 % | −5.8 | 396 | ||
| 45.8 % | −3.0 | 559 | ||
| 45.1 % | −6.0 | 122 | ||
| 44.8 % | −6.2 | 194 | ||
| 44.7 % | −6.0 | 47 | ||
| 44.4 % | −5.4 | 351 | ||
| 43.9 % | −5.6 | 123 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.