Kennen vs Ahri
44.4 % 55.6 %
Kennen, 27 maçın 12 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.0 % −1.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 27 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Ahri vs KennenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kennen için Ahri karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ahri kazanıyor50 %Kennen kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: 19 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kennen için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.8 % | +4.5 | 263 | ||
| 55.2 % | +4.5 | 471 | ||
| 55.2 % | +6.4 | 105 | ||
| 55.1 % | +3.8 | 274 | ||
| 55.0 % | +5.8 | 189 | ||
| 54.5 % | +5.2 | 154 | ||
| 54.4 % | +6.0 | 160 | ||
| 53.6 % | +2.3 | 517 | ||
| 53.5 % | +3.4 | 142 | ||
| 53.3 % | +0.9 | 137 | ||
| 53.1 % | +1.8 | 292 | ||
| 52.7 % | +4.1 | 226 | ||
| 52.4 % | +1.4 | 103 | ||
| 52.3 % | +3.7 | 109 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 121 | ||
| 52.0 % | −1.2 | 102 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 587 | ||
| 51.6 % | +1.5 | 370 | ||
| 51.6 % | +0.9 | 287 | ||
| 51.5 % | +1.3 | 602 | ||
| 51.5 % | −0.2 | 291 | ||
| 50.8 % | +1.0 | 118 | ||
| 50.6 % | +1.9 | 466 | ||
| 50.6 % | +1.4 | 233 | ||
| 50.6 % | −0.7 | 166 | ||
| 50.2 % | +0.5 | 245 | ||
| 50.1 % | +0.4 | 499 | ||
| 49.9 % | ±0.0 | 421 | ||
| 49.9 % | +0.2 | 409 | ||
| 49.8 % | +0.6 | 243 | ||
| 49.2 % | −0.9 | 242 | ||
| 48.9 % | −2.0 | 219 | ||
| 48.9 % | +0.7 | 219 | ||
| 48.6 % | −1.4 | 399 | ||
| 48.5 % | −1.7 | 171 | ||
| 48.4 % | −2.7 | 190 | ||
| 47.9 % | −1.5 | 330 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 159 | ||
| 47.7 % | −2.1 | 350 | ||
| 46.9 % | −3.1 | 437 | ||
| 46.9 % | −5.6 | 435 | ||
| 46.5 % | −3.0 | 200 | ||
| 46.4 % | −4.7 | 138 | ||
| 45.8 % | −3.0 | 618 | ||
| 44.8 % | −5.0 | 386 | ||
| 44.7 % | −6.3 | 217 | ||
| 44.4 % | −1.6 | 27 | ||
| 43.1 % | −6.4 | 137 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.