Kayle vs Varus
52.8 % 47.2 %
Kayle, 106 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.9 % −1.1 bekl. fark
Varus vs KayleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kayle için Varus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Varus kazanıyor50 %Kayle kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %52.8 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kayle için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +5.0 | 796 | ||
| 59.0 % | +7.8 | 312 | ||
| 57.9 % | +6.1 | 751 | ||
| 57.5 % | +5.8 | 287 | ||
| 55.9 % | +5.6 | 1.750 | ||
| 55.5 % | +5.7 | 164 | ||
| 54.7 % | +2.3 | 435 | ||
| 54.5 % | +4.8 | 675 | ||
| 54.4 % | +4.2 | 893 | ||
| 54.2 % | +2.5 | 369 | ||
| 53.7 % | +2.4 | 832 | ||
| 53.6 % | +3.7 | 321 | ||
| 53.5 % | +1.7 | 1.176 | ||
| 53.0 % | −0.2 | 568 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 645 | ||
| 52.9 % | +0.8 | 327 | ||
| 52.8 % | −1.1 | 106 | ||
| 52.6 % | +3.3 | 741 | ||
| 52.4 % | +1.4 | 412 | ||
| 52.1 % | +3.0 | 756 | ||
| 52.1 % | +1.5 | 746 | ||
| 51.9 % | −0.2 | 445 | ||
| 51.8 % | +1.8 | 1.030 | ||
| 51.7 % | +1.2 | 327 | ||
| 51.4 % | −1.8 | 183 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 236 | ||
| 51.0 % | +0.4 | 365 | ||
| 50.7 % | −0.6 | 612 | ||
| 50.6 % | −0.4 | 391 | ||
| 50.6 % | +1.5 | 259 | ||
| 50.4 % | −0.9 | 569 | ||
| 50.4 % | +0.2 | 121 | ||
| 50.3 % | +0.9 | 664 | ||
| 50.0 % | +0.6 | 138 | ||
| 49.9 % | −0.5 | 733 | ||
| 49.7 % | −0.5 | 1.395 | ||
| 49.5 % | +0.4 | 839 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 533 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 449 | ||
| 48.7 % | −3.1 | 234 | ||
| 48.3 % | −5.3 | 234 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 636 | ||
| 47.2 % | −3.7 | 805 | ||
| 46.5 % | −4.0 | 548 | ||
| 46.4 % | −4.0 | 1.100 | ||
| 46.1 % | −4.4 | 521 | ||
| 46.0 % | −5.5 | 372 | ||
| 45.9 % | −4.9 | 1.343 | ||
| 45.3 % | −4.0 | 1.195 | ||
| 44.9 % | −6.2 | 878 | ||
| 44.9 % | −4.8 | 107 | ||
| 43.0 % | −7.4 | 128 | ||
| 40.5 % | −10.8 | 158 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.