Kayle vs Shen
52.7 % 47.3 %
Kayle, 169 maçın 89 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.4 % +3.3 bekl. fark
Shen vs KayleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kayle için Shen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Shen kazanıyor50 %Kayle kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 58.7 % | 46 | ||
| 51.0 % | 51 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %59.5 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kayle için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.6 % | +9.6 | 172 | ||
| 61.2 % | +9.6 | 134 | ||
| 58.5 % | +4.5 | 241 | ||
| 58.5 % | +6.1 | 147 | ||
| 58.0 % | +7.7 | 238 | ||
| 55.6 % | +5.0 | 446 | ||
| 55.1 % | +3.8 | 225 | ||
| 54.5 % | +5.8 | 191 | ||
| 54.3 % | +4.3 | 186 | ||
| 54.2 % | +1.8 | 306 | ||
| 54.0 % | +2.6 | 100 | ||
| 53.9 % | +3.5 | 102 | ||
| 53.5 % | +3.5 | 170 | ||
| 53.2 % | +3.2 | 188 | ||
| 52.9 % | +1.9 | 157 | ||
| 52.9 % | +1.1 | 119 | ||
| 52.7 % | +3.3 | 169 | ||
| 52.2 % | +1.0 | 186 | ||
| 51.0 % | +0.5 | 255 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 109 | ||
| 50.2 % | +1.0 | 215 | ||
| 48.4 % | −1.5 | 157 | ||
| 48.0 % | −1.5 | 175 | ||
| 47.7 % | −3.8 | 149 | ||
| 47.1 % | −4.1 | 340 | ||
| 46.9 % | −4.0 | 294 | ||
| 46.8 % | −4.3 | 267 | ||
| 46.5 % | −4.9 | 329 | ||
| 45.8 % | −4.5 | 177 | ||
| 45.0 % | −5.8 | 109 | ||
| 44.9 % | −8.3 | 147 | ||
| 44.1 % | −5.6 | 306 | ||
| 43.8 % | −7.3 | 219 | ||
| 42.1 % | −8.9 | 121 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.