Katarina vs Hwei
52.1 % 47.9 %
Katarina, 267 maçın 139 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.7 % +2.4 bekl. fark
Hwei vs KatarinaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Katarina için Hwei karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Hwei kazanıyor50 %Katarina kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 63.9 % | 36 | ||
| 42.4 % | 66 | ||
| 49.4 % | 87 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 26 |
Yama 26.20: %51.9 · 106 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Katarina için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.8 % | +5.9 | 199 | ||
| 57.2 % | +3.0 | 180 | ||
| 55.9 % | +5.3 | 551 | ||
| 55.8 % | +5.0 | 129 | ||
| 54.5 % | +3.8 | 745 | ||
| 54.4 % | +5.0 | 340 | ||
| 52.8 % | +0.6 | 532 | ||
| 52.8 % | +2.8 | 326 | ||
| 52.7 % | +2.1 | 148 | ||
| 52.5 % | +2.0 | 141 | ||
| 52.4 % | +3.1 | 296 | ||
| 52.1 % | +3.6 | 390 | ||
| 52.1 % | +2.4 | 267 | ||
| 51.8 % | +1.6 | 421 | ||
| 51.7 % | +1.8 | 348 | ||
| 51.7 % | +1.2 | 263 | ||
| 51.4 % | +2.5 | 183 | ||
| 51.3 % | +1.7 | 788 | ||
| 50.6 % | −0.4 | 530 | ||
| 50.4 % | +0.8 | 139 | ||
| 50.4 % | −3.5 | 121 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 484 | ||
| 49.9 % | −0.2 | 463 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 595 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 560 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 256 | ||
| 49.2 % | −2.4 | 254 | ||
| 48.8 % | −2.1 | 451 | ||
| 48.7 % | −1.8 | 304 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 498 | ||
| 48.4 % | −3.0 | 673 | ||
| 48.2 % | −1.2 | 141 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 388 | ||
| 47.5 % | −7.8 | 181 | ||
| 46.3 % | −3.6 | 136 | ||
| 45.6 % | −4.3 | 831 | ||
| 45.0 % | −7.8 | 109 | ||
| 44.2 % | −7.5 | 337 | ||
| 43.3 % | −4.5 | 326 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.