Karthus vs Bel'Veth
46.0 % 54.0 %
Karthus, 113 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.8 % −1.8 bekl. fark
Bel'Veth vs KarthusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Karthus için Bel'Veth karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Bel'Veth kazanıyor50 %Karthus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 43.2 % | 37 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %49.3 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Karthus için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.5 % | +4.8 | 475 | ||
| 53.8 % | +5.3 | 117 | ||
| 53.2 % | +4.9 | 218 | ||
| 52.9 % | +3.2 | 153 | ||
| 52.7 % | +2.5 | 351 | ||
| 52.5 % | +2.7 | 303 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 411 | ||
| 51.4 % | +4.1 | 140 | ||
| 51.2 % | +5.4 | 123 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 163 | ||
| 50.7 % | +2.6 | 211 | ||
| 50.7 % | −1.0 | 134 | ||
| 50.5 % | +0.4 | 657 | ||
| 50.0 % | +2.5 | 330 | ||
| 49.8 % | +0.3 | 323 | ||
| 49.6 % | +0.1 | 260 | ||
| 49.2 % | −0.9 | 260 | ||
| 49.0 % | −1.3 | 414 | ||
| 49.0 % | +0.9 | 241 | ||
| 48.9 % | −0.2 | 307 | ||
| 48.3 % | −1.7 | 116 | ||
| 47.6 % | −0.6 | 168 | ||
| 47.3 % | −1.3 | 131 | ||
| 47.1 % | −1.5 | 361 | ||
| 47.1 % | −0.1 | 342 | ||
| 47.1 % | −0.5 | 208 | ||
| 47.0 % | −2.4 | 432 | ||
| 46.4 % | −2.4 | 237 | ||
| 46.3 % | −4.5 | 177 | ||
| 46.0 % | −1.8 | 113 | ||
| 45.7 % | −4.6 | 230 | ||
| 45.5 % | −3.5 | 101 | ||
| 44.9 % | −4.1 | 127 | ||
| 43.6 % | −8.2 | 227 | ||
| 43.1 % | −8.5 | 102 | ||
| 43.0 % | −4.8 | 107 | ||
| 41.6 % | −6.4 | 178 | ||
| 40.5 % | −7.2 | 111 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.