Karma vs Malphite

Destek · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 166 maç

Karma, 166 maçın 91 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.4 % +2.4 bekl. fark

Malphite vs Karma

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Karma için Malphite karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıMalphite kazanıyor50 %Karma kazanıyorMaç
Ironçok az maç 6
Bronzeçok az maç 19
Silverçok az maç 22
Goldçok az maç 25
Platinum59.5 % 37
Emerald42.4 % 33
Diamondçok az maç 13
Masterçok az maç 10
Grandmasterçok az maç 1
Challengerçok az maç —

Yama 26.20: %54.7 · 137 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Karma için diğer Destek eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Annie59.4 %+8.3101
Camille57.9 %+5.1732
Mel56.2 %+1.6329
Ashe56.1 %+2.6326
Malphite54.8 %+2.4166
Neeko53.7 %+4.4821
Anivia53.3 %+3.3210
Swain53.0 %+3.01.150
Ezreal53.0 %−3.4100
Vel'Koz52.3 %+4.01.102
Xerath52.2 %+2.81.294
Pantheon52.2 %+2.01.284
Veigar51.9 %±0.0237
Brand51.7 %+2.91.000
Poppy51.7 %+4.3445
Morgana51.1 %+2.62.169
Lux50.7 %+1.93.662
Hwei50.2 %+1.7265
Zyra50.0 %+1.41.077
LeBlanc49.7 %+1.1346
Fiddlesticks49.7 %+0.6167
Yuumi49.6 %−1.02.254
Twitch49.2 %−7.3118
Seraphine49.1 %+1.13.359
Galio49.0 %+1.4308
Pyke48.9 %−1.12.257
Senna48.9 %+0.92.136
Sona48.8 %+1.31.171
Milio48.7 %+0.42.819
Bard48.6 %−1.02.009
Nami48.5 %+0.63.946
Zilean48.3 %+0.91.144
Teemo48.3 %−1.2207
Renata48.2 %+0.5653
Alistar48.0 %+0.51.586
Shaco48.0 %−2.3465
Lulu47.9 %−0.86.109
Nautilus47.7 %−1.54.176
Leona47.7 %+0.92.560
Tahm Kench47.7 %−1.4911
Elise47.7 %−0.5363
Soraka47.2 %−0.81.993
Sion47.2 %−3.7108
Zoe47.0 %−2.3398
Janna46.6 %−0.52.362
Thresh46.5 %−0.55.926
Rell46.5 %±0.01.434
Braum45.8 %−1.11.702
Nidalee45.5 %−5.5101
Rakan45.4 %−2.21.419
Shen45.3 %−4.6276
Maokai45.2 %−2.9609
Sylas44.8 %−5.2455
Taric44.7 %−1.8394
Jarvan IV44.6 %−6.5139
Amumu44.1 %−3.5222
Blitzcrank43.3 %−3.92.762
Skarner40.8 %−9.1103

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.