Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jax için Renata karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Renata kazanıyor50 %Jax kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Satırlar oynandığı haliyle maçları sayar (toplam 100). Başlık her ligi dereceli oyuncular içindeki gerçek payıyla ağırlıklandırır (108 ağırlıklı maç), bu yüzden satırların toplamı bu sayıyı vermez. Yama 26.21: 85 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.21 yamaları arasındaki maçlar
Jax için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler. 26.19 ile 26.21 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54,9 % | +6,7 | 409 | ||
| 52,2 % | +3,6 | 172 | ||
| 51,5 % | +2,7 | 361 | ||
| 50,4 % | +5,0 | 215 | ||
| 50,1 % | +4,6 | 134 | ||
| 49,9 % | +1,2 | 157 | ||
| 49,8 % | +4,3 | 197 | ||
| 49,6 % | +2,5 | 830 | ||
| 49,6 % | −1,0 | 110 | ||
| 48,7 % | +0,9 | 167 | ||
| 48,3 % | +0,2 | 461 | ||
| 48,2 % | +1,9 | 373 | ||
| 48,1 % | +2,6 | 709 | ||
| 47,5 % | +2,4 | 181 | ||
| 46,9 % | −1,1 | 205 | ||
| 46,9 % | −3,1 | 149 | ||
| 46,6 % | −0,2 | 350 | ||
| 46,3 % | −0,6 | 242 | ||
| 46,0 % | −1,1 | 466 | ||
| 45,9 % | +0,5 | 98 | ||
| 45,8 % | −2,2 | 105 | ||
| 45,7 % | −0,2 | 153 | ||
| 45,4 % | −0,2 | 648 | ||
| 45,1 % | ±0,0 | 210 | ||
| 44,1 % | −2,2 | 1.159 | ||
| 43,5 % | −1,9 | 289 | ||
| 43,3 % | −2,1 | 204 | ||
| 43,2 % | −2,7 | 323 | ||
| 43,0 % | −1,6 | 717 | ||
| 42,3 % | −3,4 | 782 | ||
| 42,3 % | −3,9 | 311 | ||
| 42,1 % | −3,7 | 500 | ||
| 41,2 % | −4,8 | 207 | ||
| 40,8 % | −5,5 | 108 | ||
| 38,3 % | −6,7 | 221 | ||
| 36,7 % | −8,5 | 135 | ||
| 35,5 % | −10,4 | 303 | ||
| 35,4 % | −10,0 | 119 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.