Irelia vs Locke
70.0 % 30.0 %
Irelia, 40 maçın 28 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.2 % +16.8 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 40 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Locke vs IreliaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Irelia için Locke karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Locke kazanıyor50 %Irelia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: 22 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Irelia için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 70.0 % | +16.8 | 40 | ||
| 64.5 % | +11.3 | 138 | ||
| 59.2 % | +4.4 | 174 | ||
| 56.9 % | +4.4 | 1.282 | ||
| 56.7 % | +5.3 | 215 | ||
| 56.3 % | +5.4 | 476 | ||
| 56.2 % | +3.8 | 178 | ||
| 55.8 % | +6.9 | 113 | ||
| 55.0 % | +5.4 | 278 | ||
| 54.9 % | +5.4 | 337 | ||
| 54.2 % | +4.9 | 319 | ||
| 54.0 % | +3.7 | 1.212 | ||
| 54.0 % | +3.3 | 1.092 | ||
| 53.9 % | +3.4 | 295 | ||
| 53.5 % | +3.6 | 830 | ||
| 53.5 % | +2.4 | 484 | ||
| 52.9 % | +0.4 | 223 | ||
| 52.2 % | +2.2 | 115 | ||
| 52.0 % | +2.8 | 371 | ||
| 51.7 % | +0.9 | 234 | ||
| 51.4 % | +0.6 | 208 | ||
| 51.0 % | −0.3 | 443 | ||
| 50.8 % | ±0.0 | 494 | ||
| 50.7 % | +1.5 | 284 | ||
| 50.5 % | +0.5 | 101 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 273 | ||
| 50.0 % | +1.3 | 532 | ||
| 50.0 % | +0.2 | 146 | ||
| 50.0 % | +1.8 | 134 | ||
| 49.3 % | −0.8 | 229 | ||
| 49.1 % | −4.3 | 430 | ||
| 48.8 % | −2.6 | 752 | ||
| 48.6 % | −2.7 | 551 | ||
| 48.4 % | −0.9 | 543 | ||
| 48.3 % | −1.2 | 613 | ||
| 48.3 % | −2.1 | 522 | ||
| 48.2 % | −1.5 | 699 | ||
| 47.6 % | −2.2 | 837 | ||
| 47.6 % | −2.5 | 498 | ||
| 47.2 % | −3.0 | 672 | ||
| 47.2 % | −2.5 | 178 | ||
| 46.5 % | −3.1 | 376 | ||
| 46.5 % | −4.9 | 230 | ||
| 46.2 % | −2.3 | 249 | ||
| 46.1 % | −3.3 | 241 | ||
| 45.2 % | −6.2 | 301 | ||
| 44.7 % | −6.5 | 609 | ||
| 44.6 % | −4.2 | 937 | ||
| 44.1 % | −4.8 | 263 | ||
| 44.1 % | −4.9 | 177 | ||
| 44.0 % | −3.9 | 359 | ||
| 43.5 % | −5.3 | 402 | ||
| 42.8 % | −7.5 | 940 | ||
| 42.3 % | −7.6 | 338 | ||
| 41.5 % | −7.5 | 130 | ||
| 36.7 % | −12.6 | 251 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.