Gangplank vs Gnar
55.7 % 44.3 %
Gangplank, 370 maçın 206 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.3 % +4.4 bekl. fark
Gnar vs GangplankKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gangplank için Gnar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gnar kazanıyor50 %Gangplank kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 38.9 % | 36 | ||
| 54.1 % | 111 | ||
| 61.2 % | 129 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 26 |
Yama 26.20: %51.7 · 205 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gangplank için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.4 % | +8.4 | 138 | ||
| 56.6 % | +3.5 | 198 | ||
| 55.8 % | +3.9 | 676 | ||
| 55.7 % | +4.4 | 370 | ||
| 55.6 % | +4.0 | 126 | ||
| 54.7 % | +4.0 | 472 | ||
| 54.2 % | +3.0 | 249 | ||
| 53.7 % | +3.3 | 471 | ||
| 53.1 % | +2.5 | 593 | ||
| 53.0 % | +0.4 | 100 | ||
| 52.9 % | +2.6 | 289 | ||
| 52.7 % | +4.0 | 262 | ||
| 52.6 % | +2.7 | 156 | ||
| 52.4 % | +1.3 | 424 | ||
| 52.2 % | +3.0 | 322 | ||
| 51.4 % | −1.3 | 722 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 367 | ||
| 51.0 % | +1.5 | 296 | ||
| 50.8 % | +0.7 | 618 | ||
| 50.8 % | +0.1 | 593 | ||
| 50.8 % | +0.3 | 472 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 249 | ||
| 50.3 % | +0.5 | 582 | ||
| 50.3 % | −1.1 | 324 | ||
| 50.3 % | −0.1 | 191 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 448 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 882 | ||
| 49.8 % | −3.7 | 468 | ||
| 49.7 % | −2.2 | 380 | ||
| 49.3 % | −2.2 | 408 | ||
| 49.2 % | −1.8 | 455 | ||
| 49.2 % | −0.2 | 451 | ||
| 49.0 % | −1.8 | 934 | ||
| 48.8 % | −2.8 | 207 | ||
| 48.4 % | −3.2 | 223 | ||
| 48.2 % | −1.3 | 303 | ||
| 48.1 % | −1.4 | 270 | ||
| 48.0 % | −2.9 | 377 | ||
| 47.8 % | −1.2 | 498 | ||
| 47.4 % | −1.8 | 789 | ||
| 47.3 % | −3.2 | 376 | ||
| 47.3 % | −2.0 | 110 | ||
| 47.1 % | −2.7 | 357 | ||
| 47.1 % | −1.1 | 346 | ||
| 46.9 % | −2.6 | 578 | ||
| 46.8 % | −3.8 | 677 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 124 | ||
| 45.9 % | −3.9 | 259 | ||
| 45.8 % | −4.1 | 277 | ||
| 44.7 % | −4.2 | 141 | ||
| 44.0 % | −5.9 | 207 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.