Galio vs Kog'Maw
52.0 % 48.0 %
Galio, 127 maçın 66 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.1 % +3.9 bekl. fark
Kog'Maw vs GalioKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Galio için Kog'Maw karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kog'Maw kazanıyor50 %Galio kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 56.3 % | 32 | ||
| 37.5 % | 32 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %54.8 · 93 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Galio için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +9.2 | 273 | ||
| 56.9 % | +6.2 | 137 | ||
| 56.1 % | +3.0 | 512 | ||
| 55.4 % | +2.1 | 446 | ||
| 53.2 % | +2.9 | 2.186 | ||
| 53.1 % | +2.1 | 309 | ||
| 52.8 % | +2.6 | 337 | ||
| 52.5 % | +3.1 | 2.597 | ||
| 52.5 % | +1.5 | 1.966 | ||
| 52.4 % | +3.6 | 1.016 | ||
| 52.0 % | +3.9 | 127 | ||
| 51.3 % | +2.7 | 1.976 | ||
| 51.0 % | −1.4 | 310 | ||
| 50.9 % | +0.3 | 578 | ||
| 50.5 % | +1.7 | 432 | ||
| 50.5 % | +1.3 | 374 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 186 | ||
| 50.5 % | +0.7 | 103 | ||
| 50.4 % | +2.0 | 125 | ||
| 50.3 % | +1.3 | 1.767 | ||
| 50.3 % | −5.2 | 165 | ||
| 49.3 % | +0.1 | 1.620 | ||
| 49.3 % | −2.2 | 213 | ||
| 49.2 % | +0.1 | 1.097 | ||
| 48.9 % | −3.9 | 650 | ||
| 48.7 % | +0.1 | 1.504 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 1.377 | ||
| 48.7 % | −0.1 | 651 | ||
| 48.7 % | +1.3 | 630 | ||
| 48.7 % | −0.4 | 372 | ||
| 48.4 % | −0.1 | 2.167 | ||
| 48.4 % | −8.4 | 254 | ||
| 48.3 % | −0.1 | 1.710 | ||
| 48.3 % | −0.4 | 1.231 | ||
| 48.2 % | −0.1 | 278 | ||
| 48.1 % | ±0.0 | 692 | ||
| 48.1 % | +1.0 | 283 | ||
| 48.0 % | −0.7 | 1.040 | ||
| 48.0 % | −1.8 | 488 | ||
| 48.0 % | −5.4 | 302 | ||
| 47.9 % | −1.0 | 451 | ||
| 47.6 % | −1.3 | 164 | ||
| 47.5 % | +0.1 | 1.175 | ||
| 47.4 % | −1.4 | 2.050 | ||
| 47.4 % | −1.6 | 646 | ||
| 47.2 % | −1.3 | 163 | ||
| 47.0 % | −1.7 | 298 | ||
| 46.6 % | −1.4 | 775 | ||
| 46.6 % | −1.3 | 116 | ||
| 46.4 % | −1.7 | 797 | ||
| 46.3 % | −2.6 | 417 | ||
| 46.0 % | −2.5 | 1.942 | ||
| 45.0 % | −4.0 | 109 | ||
| 44.6 % | −5.7 | 368 | ||
| 44.1 % | −3.9 | 832 | ||
| 42.4 % | −7.6 | 177 | ||
| 42.3 % | −6.2 | 863 | ||
| 41.5 % | −4.8 | 130 | ||
| 38.4 % | −11.1 | 138 | ||
| 38.1 % | −8.7 | 105 | ||
| 33.6 % | −15.0 | 116 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.