Fizz vs Vel'Koz
57.5 % 42.5 %
Fizz, 127 maçın 73 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % +7.0 bekl. fark
Vel'Koz vs FizzKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Fizz için Vel'Koz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vel'Koz kazanıyor50 %Fizz kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 59.0 % | 39 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %58.4 · 77 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Fizz için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.8 % | +5.7 | 114 | ||
| 57.7 % | +5.4 | 137 | ||
| 57.5 % | +3.9 | 153 | ||
| 57.5 % | +7.0 | 127 | ||
| 57.3 % | +3.2 | 386 | ||
| 57.0 % | +6.2 | 293 | ||
| 56.4 % | +5.1 | 1.253 | ||
| 55.9 % | +3.8 | 111 | ||
| 55.5 % | +0.4 | 584 | ||
| 54.8 % | +4.6 | 739 | ||
| 54.0 % | +3.4 | 1.349 | ||
| 53.6 % | +0.8 | 403 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 1.628 | ||
| 52.3 % | +1.9 | 754 | ||
| 52.2 % | +1.6 | 1.060 | ||
| 52.1 % | +1.3 | 288 | ||
| 52.0 % | +2.5 | 704 | ||
| 52.0 % | +1.9 | 537 | ||
| 51.8 % | +0.8 | 1.584 | ||
| 51.8 % | +0.7 | 988 | ||
| 51.8 % | +1.0 | 274 | ||
| 51.7 % | −0.3 | 925 | ||
| 51.6 % | −0.8 | 126 | ||
| 51.4 % | +0.4 | 954 | ||
| 51.4 % | +1.6 | 111 | ||
| 51.3 % | +2.4 | 532 | ||
| 51.0 % | +0.4 | 261 | ||
| 50.9 % | −0.8 | 273 | ||
| 50.8 % | −4.2 | 299 | ||
| 50.5 % | +0.3 | 760 | ||
| 50.1 % | −0.3 | 1.358 | ||
| 50.1 % | −2.9 | 1.134 | ||
| 49.8 % | −1.7 | 408 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 468 | ||
| 49.4 % | −0.9 | 1.139 | ||
| 49.4 % | −1.1 | 899 | ||
| 49.4 % | −0.2 | 156 | ||
| 49.0 % | −3.0 | 922 | ||
| 48.5 % | −2.7 | 672 | ||
| 48.2 % | −2.6 | 452 | ||
| 48.2 % | −6.5 | 228 | ||
| 48.1 % | −3.5 | 104 | ||
| 47.7 % | −2.8 | 1.090 | ||
| 47.4 % | −3.2 | 822 | ||
| 46.7 % | −3.5 | 692 | ||
| 46.4 % | −4.0 | 358 | ||
| 46.1 % | −2.1 | 241 | ||
| 46.0 % | −1.4 | 113 | ||
| 45.1 % | −6.9 | 142 | ||
| 44.8 % | −5.1 | 232 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.