Fizz vs Qiyana
46.5 % 53.5 %
Fizz, 245 maçın 114 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.4 % −4.9 bekl. fark
Qiyana vs FizzKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Fizz için Qiyana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Qiyana kazanıyor50 %Fizz kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 45.5 % | 66 | ||
| 43.8 % | 64 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 15 |
Yama 26.20: %46.9 · 145 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Fizz için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.2 % | +16.0 | 174 | ||
| 59.1 % | +5.5 | 235 | ||
| 56.2 % | +5.1 | 729 | ||
| 55.0 % | +5.0 | 404 | ||
| 54.6 % | −0.7 | 337 | ||
| 53.4 % | +1.7 | 985 | ||
| 53.4 % | +2.8 | 803 | ||
| 53.4 % | +2.8 | 639 | ||
| 53.3 % | +3.9 | 420 | ||
| 52.8 % | +2.3 | 159 | ||
| 52.2 % | +1.1 | 569 | ||
| 52.2 % | −0.4 | 232 | ||
| 52.0 % | +3.7 | 325 | ||
| 51.7 % | +0.7 | 176 | ||
| 51.5 % | +0.8 | 163 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 414 | ||
| 51.1 % | −3.3 | 135 | ||
| 50.7 % | −0.7 | 560 | ||
| 50.6 % | −0.2 | 937 | ||
| 50.6 % | +0.2 | 711 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 312 | ||
| 50.4 % | −0.2 | 668 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 603 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 558 | ||
| 49.3 % | −3.3 | 680 | ||
| 49.1 % | −1.6 | 167 | ||
| 48.9 % | −2.6 | 567 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 297 | ||
| 48.6 % | −1.5 | 813 | ||
| 48.4 % | −1.3 | 465 | ||
| 48.3 % | −6.1 | 180 | ||
| 47.8 % | −2.2 | 477 | ||
| 47.2 % | −2.8 | 197 | ||
| 46.5 % | −4.9 | 245 | ||
| 46.4 % | −5.2 | 390 | ||
| 46.4 % | −2.0 | 140 | ||
| 45.0 % | −5.4 | 424 | ||
| 44.1 % | −5.8 | 127 | ||
| 42.8 % | −7.9 | 285 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.