Fizz vs Lux
50.2 % 49.8 %
Fizz, 691 maçın 347 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % ±0.0 bekl. fark
Lux vs FizzKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Fizz için Lux karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lux kazanıyor50 %Fizz kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 28 | ||
| 49.2 % | 59 | ||
| 56.1 % | 66 | ||
| 47.5 % | 80 | ||
| 50.5 % | 97 | ||
| 52.8 % | 159 | ||
| 47.4 % | 156 | ||
| 53.1 % | 32 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %48.6 · 383 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Fizz için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.1 % | +7.5 | 131 | ||
| 58.7 % | +5.6 | 104 | ||
| 58.1 % | +7.3 | 270 | ||
| 57.1 % | +3.0 | 354 | ||
| 57.1 % | +4.8 | 126 | ||
| 56.5 % | +6.0 | 115 | ||
| 55.5 % | +4.2 | 1.107 | ||
| 55.0 % | −0.1 | 522 | ||
| 54.9 % | +2.8 | 102 | ||
| 54.7 % | +1.9 | 362 | ||
| 54.5 % | +4.3 | 671 | ||
| 53.8 % | +3.2 | 1.208 | ||
| 53.6 % | +2.8 | 261 | ||
| 53.2 % | +1.1 | 1.486 | ||
| 53.0 % | +3.2 | 100 | ||
| 52.6 % | +2.0 | 957 | ||
| 52.6 % | +3.1 | 639 | ||
| 51.9 % | +0.9 | 1.429 | ||
| 51.9 % | −0.1 | 830 | ||
| 51.9 % | +1.1 | 258 | ||
| 51.5 % | +0.5 | 862 | ||
| 51.3 % | +0.7 | 232 | ||
| 51.3 % | −1.1 | 113 | ||
| 51.2 % | +0.1 | 904 | ||
| 51.2 % | +1.1 | 482 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 473 | ||
| 50.6 % | −2.4 | 1.011 | ||
| 50.6 % | +0.2 | 666 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 1.218 | ||
| 50.4 % | −4.6 | 270 | ||
| 50.3 % | −1.2 | 368 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 691 | ||
| 49.8 % | −1.9 | 249 | ||
| 49.5 % | −0.8 | 1.042 | ||
| 49.4 % | −1.1 | 423 | ||
| 49.3 % | −2.7 | 829 | ||
| 49.3 % | −1.2 | 818 | ||
| 49.0 % | −5.7 | 198 | ||
| 48.4 % | −2.1 | 1.002 | ||
| 48.1 % | −3.9 | 129 | ||
| 47.8 % | −2.8 | 740 | ||
| 47.7 % | −3.5 | 614 | ||
| 46.9 % | −3.3 | 627 | ||
| 46.8 % | −2.8 | 141 | ||
| 46.5 % | −4.3 | 409 | ||
| 45.7 % | −4.7 | 322 | ||
| 44.5 % | −5.4 | 209 | ||
| 43.5 % | −4.7 | 209 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.