Ekko vs Irelia
51.1 % 48.9 %
Ekko, 425 maçın 217 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.3 % −2.2 bekl. fark
Irelia vs EkkoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ekko için Irelia karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Irelia kazanıyor50 %Ekko kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 50.0 % | 32 | ||
| 52.5 % | 40 | ||
| 55.9 % | 102 | ||
| 54.5 % | 110 | ||
| 56.5 % | 46 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 18 |
Yama 26.20: %48.4 · 275 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ekko için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 66.1 % | +14.0 | 109 | ||
| 58.9 % | +4.3 | 455 | ||
| 58.9 % | +3.7 | 285 | ||
| 57.9 % | +4.3 | 121 | ||
| 57.7 % | +6.0 | 163 | ||
| 55.7 % | +0.1 | 388 | ||
| 55.6 % | +3.1 | 126 | ||
| 55.4 % | +4.7 | 502 | ||
| 55.1 % | +1.4 | 107 | ||
| 54.9 % | +3.2 | 565 | ||
| 54.7 % | +1.8 | 106 | ||
| 54.4 % | +1.9 | 702 | ||
| 54.1 % | +3.2 | 652 | ||
| 53.9 % | +2.6 | 280 | ||
| 53.7 % | +1.1 | 1.553 | ||
| 53.7 % | +1.7 | 443 | ||
| 53.0 % | +1.9 | 270 | ||
| 52.9 % | +1.8 | 1.352 | ||
| 52.9 % | +1.4 | 1.292 | ||
| 52.9 % | +1.8 | 728 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 413 | ||
| 52.6 % | ±0.0 | 116 | ||
| 52.5 % | +1.5 | 459 | ||
| 52.4 % | +2.0 | 168 | ||
| 52.3 % | +0.5 | 1.191 | ||
| 52.2 % | +1.5 | 634 | ||
| 52.2 % | +0.9 | 255 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 630 | ||
| 52.0 % | +0.4 | 881 | ||
| 51.8 % | +0.8 | 137 | ||
| 51.7 % | −3.8 | 331 | ||
| 51.6 % | +0.6 | 665 | ||
| 51.5 % | +0.7 | 1.030 | ||
| 51.2 % | −2.3 | 1.211 | ||
| 51.1 % | −2.2 | 425 | ||
| 50.6 % | −1.6 | 362 | ||
| 50.3 % | −1.0 | 431 | ||
| 50.1 % | −0.8 | 1.458 | ||
| 50.0 % | −2.5 | 750 | ||
| 49.7 % | −4.4 | 143 | ||
| 49.3 % | −1.8 | 1.430 | ||
| 48.8 % | −1.7 | 838 | ||
| 48.7 % | −2.8 | 1.508 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 105 | ||
| 48.4 % | −4.4 | 223 | ||
| 48.2 % | −3.1 | 299 | ||
| 47.9 % | −3.1 | 787 | ||
| 47.4 % | −3.2 | 525 | ||
| 47.1 % | −1.6 | 157 | ||
| 44.2 % | −5.0 | 104 | ||
| 44.1 % | −5.3 | 537 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.