Draven vs Karthus
47.0 % 53.0 %
Draven, 230 maçın 108 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.5 % +1.5 bekl. fark
Karthus vs DravenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Draven için Karthus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karthus kazanıyor50 %Draven kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 47.5 % | 40 | ||
| 43.1 % | 51 | ||
| 52.8 % | 72 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 21 |
Yama 26.20: %51.2 · 164 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Draven için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.7 % | +2.9 | 1.085 | ||
| 53.5 % | +5.3 | 271 | ||
| 53.4 % | +0.5 | 905 | ||
| 53.2 % | −1.2 | 3.399 | ||
| 52.6 % | +2.7 | 1.096 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 4.467 | ||
| 51.8 % | +0.2 | 2.240 | ||
| 51.4 % | +2.4 | 1.322 | ||
| 51.3 % | +2.6 | 1.338 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 1.768 | ||
| 51.1 % | +2.0 | 615 | ||
| 51.0 % | ±0.0 | 5.225 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 949 | ||
| 50.6 % | ±0.0 | 3.153 | ||
| 50.4 % | +1.1 | 3.448 | ||
| 50.0 % | −1.6 | 504 | ||
| 49.8 % | −0.9 | 5.421 | ||
| 49.7 % | −1.0 | 1.438 | ||
| 49.6 % | −1.2 | 2.230 | ||
| 49.4 % | −1.0 | 2.612 | ||
| 49.4 % | −1.7 | 1.956 | ||
| 49.2 % | −3.2 | 378 | ||
| 49.1 % | +0.7 | 5.199 | ||
| 49.1 % | −1.9 | 1.292 | ||
| 47.4 % | −0.7 | 230 | ||
| 47.2 % | −1.3 | 756 | ||
| 47.0 % | +1.5 | 230 | ||
| 47.0 % | −1.9 | 219 | ||
| 46.7 % | −1.3 | 503 | ||
| 46.6 % | −0.7 | 356 | ||
| 46.5 % | −1.5 | 217 | ||
| 46.0 % | −1.8 | 435 | ||
| 45.4 % | −2.4 | 890 | ||
| 45.4 % | −2.3 | 271 | ||
| 45.3 % | −4.0 | 179 | ||
| 44.7 % | −3.1 | 374 | ||
| 44.6 % | −4.7 | 202 | ||
| 43.8 % | −4.7 | 730 | ||
| 42.9 % | −6.8 | 410 | ||
| 42.4 % | −5.9 | 144 | ||
| 40.9 % | −9.1 | 115 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.