Corki vs Dr. Mundo
31,2 % 68,8 %
Corki, 101 maçın 32 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 44,2 % −13,0 bekl. fark
Dr. Mundo vs CorkiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Corki için Dr. Mundo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Dr. Mundo kazanıyor50 %Corki kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 43,8 % | 32 | ||
| 44,4 % | 36 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %30,7 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Corki için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57,9 % | +12,2 | 133 | ||
| 57,1 % | +11,6 | 116 | ||
| 53,8 % | +9,4 | 83 | ||
| 53,5 % | +8,9 | 112 | ||
| 53,2 % | +7,1 | 125 | ||
| 52,0 % | +4,5 | 103 | ||
| 50,7 % | +5,0 | 214 | ||
| 50,2 % | +5,5 | 363 | ||
| 49,7 % | −0,3 | 115 | ||
| 48,8 % | +5,1 | 207 | ||
| 47,7 % | +1,8 | 66 | ||
| 45,7 % | +1,2 | 83 | ||
| 45,4 % | −1,4 | 96 | ||
| 45,4 % | +0,6 | 79 | ||
| 45,1 % | −0,2 | 195 | ||
| 45,1 % | +0,1 | 76 | ||
| 44,1 % | −0,4 | 84 | ||
| 43,8 % | −3,2 | 214 | ||
| 43,3 % | −3,0 | 62 | ||
| 42,9 % | −3,2 | 193 | ||
| 42,7 % | −4,9 | 98 | ||
| 42,6 % | −1,6 | 234 | ||
| 42,5 % | −2,1 | 134 | ||
| 41,7 % | −1,4 | 207 | ||
| 41,7 % | −3,9 | 175 | ||
| 41,2 % | −4,7 | 161 | ||
| 41,1 % | −7,8 | 157 | ||
| 40,8 % | −5,1 | 229 | ||
| 40,8 % | −4,9 | 79 | ||
| 40,3 % | −3,7 | 270 | ||
| 37,8 % | −8,4 | 128 | ||
| 37,0 % | −11,7 | 77 | ||
| 34,3 % | −10,2 | 184 | ||
| 32,0 % | −12,1 | 82 | ||
| 31,2 % | −13,0 | 101 | ||
| 30,2 % | −13,7 | 179 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.