Blitzcrank vs Poppy
49.8 % 50.2 %
Blitzcrank, 239 maçın 119 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.7 % −0.9 bekl. fark
Poppy vs BlitzcrankKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Blitzcrank için Poppy karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Poppy kazanıyor50 %Blitzcrank kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 43.8 % | 32 | ||
| 51.0 % | 51 | ||
| 50.0 % | 60 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %53.8 · 143 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Blitzcrank için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +8.1 | 118 | ||
| 58.7 % | +2.7 | 247 | ||
| 56.3 % | +2.7 | 1.009 | ||
| 55.7 % | +3.9 | 1.063 | ||
| 55.1 % | +1.6 | 234 | ||
| 54.9 % | +3.7 | 793 | ||
| 54.9 % | +2.3 | 618 | ||
| 54.6 % | +1.1 | 954 | ||
| 54.3 % | −3.0 | 140 | ||
| 54.2 % | −1.2 | 118 | ||
| 54.0 % | +1.1 | 598 | ||
| 54.0 % | +1.2 | 100 | ||
| 53.9 % | +2.3 | 2.277 | ||
| 53.3 % | −5.6 | 323 | ||
| 53.1 % | −0.3 | 924 | ||
| 53.0 % | +1.1 | 491 | ||
| 52.8 % | +0.6 | 125 | ||
| 52.3 % | +1.1 | 1.178 | ||
| 52.1 % | −0.8 | 484 | ||
| 52.0 % | +0.7 | 1.299 | ||
| 51.9 % | +0.4 | 1.807 | ||
| 51.9 % | −1.8 | 185 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 844 | ||
| 51.5 % | −0.2 | 1.193 | ||
| 51.4 % | −0.5 | 364 | ||
| 51.4 % | +1.8 | 109 | ||
| 50.8 % | −1.6 | 1.733 | ||
| 50.6 % | −2.0 | 648 | ||
| 50.5 % | −1.5 | 473 | ||
| 50.2 % | −1.6 | 444 | ||
| 50.0 % | −2.2 | 260 | ||
| 50.0 % | −2.0 | 108 | ||
| 49.8 % | −0.9 | 239 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 897 | ||
| 49.3 % | −0.6 | 2.925 | ||
| 49.1 % | −1.8 | 995 | ||
| 48.5 % | −2.6 | 423 | ||
| 48.3 % | −2.0 | 441 | ||
| 48.1 % | −5.8 | 158 | ||
| 48.0 % | −3.9 | 123 | ||
| 47.9 % | −2.1 | 547 | ||
| 47.9 % | −1.7 | 236 | ||
| 47.7 % | −8.3 | 111 | ||
| 47.6 % | −2.4 | 1.034 | ||
| 47.4 % | −2.6 | 1.496 | ||
| 46.1 % | −4.1 | 256 | ||
| 45.9 % | −4.3 | 608 | ||
| 45.6 % | −3.8 | 193 | ||
| 40.1 % | −10.1 | 137 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.