Bard Counter'lar ve eşleşmeler
Destek · tüm ligler · kayıtlı tüm maçlar
Güçlü olduğu
Zayıf olduğu
Tüm koridor rakipleri
En az 100 maçı olan 40 rakip, tüm ligler · Kazanma oranı eksi iki şampiyonun bu roldeki kendi oranlarının öngördüğü değer. Pozitif: eşleşme, ikisinin gücünün gösterdiğinden iyi gidiyor.
| Şampiyon | |||
|---|---|---|---|
| 54.3 % | +5.3 | 269 | |
| 54.3 % | +3.3 | 683 | |
| 50.9 % | +3.3 | 487 | |
| 50.6 % | +2.8 | 310 | |
| 51.5 % | +2.7 | 660 | |
| 52.3 % | +2.3 | 386 | |
| 52.0 % | +2.1 | 300 | |
| 50.6 % | +1.9 | 393 | |
| 49.7 % | +1.8 | 179 | |
| 51.2 % | +1.7 | 203 | |
| 48.6 % | +1.6 | 469 | |
| 51.9 % | +1.4 | 1,008 | |
| 49.5 % | +1.2 | 920 | |
| 48.5 % | +1.2 | 796 | |
| 49.7 % | +1.1 | 779 | |
| 49.8 % | +1.0 | 1,650 | |
| 48.2 % | +1.0 | 899 | |
| 48.1 % | +0.9 | 216 | |
| 47.9 % | +0.7 | 803 | |
| 48.2 % | +0.3 | 583 | |
| 47.3 % | +0.2 | 505 | |
| 50.3 % | ±0.0 | 296 | |
| 48.6 % | −0.2 | 667 | |
| 48.0 % | −0.4 | 506 | |
| 50.3 % | −0.5 | 817 | |
| 46.2 % | −0.8 | 1,897 | |
| 50.0 % | −1.0 | 116 | |
| 47.8 % | −1.1 | 784 | |
| 47.3 % | −2.1 | 241 | |
| 51.2 % | −2.2 | 326 | |
| 45.2 % | −2.2 | 197 | |
| 44.4 % | −2.5 | 162 | |
| 46.9 % | −2.6 | 1,274 | |
| 48.6 % | −2.6 | 148 | |
| 46.0 % | −2.8 | 272 | |
| 45.9 % | −3.8 | 233 | |
| 42.7 % | −5.9 | 143 | |
| 43.0 % | −7.1 | 179 | |
| 40.3 % | −7.6 | 377 | |
| 36.4 % | −12.5 | 110 |
Sinerjiler
Emerald+ · kayıtlı tüm maçlar · en az 50 maç birlikte oynanan takım arkadaşları
Henüz hiçbir takım arkadaşının Bard ile 50 veya daha fazla ortak maçı yok.
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.