Aurora vs Gragas
48.0 % 52.0 %
Aurora, 98 maçın 47 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.5 % −1.5 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 98 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Gragas vs AuroraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aurora için Gragas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gragas kazanıyor50 %Aurora kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 53.1 % | 32 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %49.3 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aurora için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.5 % | +9.9 | 215 | ||
| 59.5 % | +8.4 | 111 | ||
| 58.7 % | +9.2 | 121 | ||
| 56.8 % | +6.7 | 190 | ||
| 56.3 % | +5.5 | 142 | ||
| 56.0 % | +6.6 | 100 | ||
| 54.5 % | +5.3 | 257 | ||
| 54.0 % | +4.5 | 126 | ||
| 53.9 % | +0.9 | 141 | ||
| 52.3 % | +2.5 | 373 | ||
| 52.0 % | +1.2 | 275 | ||
| 51.9 % | +2.7 | 108 | ||
| 51.1 % | +2.8 | 268 | ||
| 50.4 % | +2.3 | 129 | ||
| 50.3 % | +1.9 | 151 | ||
| 49.8 % | +0.5 | 215 | ||
| 49.6 % | +1.5 | 266 | ||
| 49.2 % | −2.2 | 118 | ||
| 48.9 % | −3.3 | 188 | ||
| 48.5 % | −2.0 | 134 | ||
| 48.0 % | −1.0 | 171 | ||
| 48.0 % | −1.5 | 98 | ||
| 47.7 % | −1.3 | 130 | ||
| 47.4 % | −2.9 | 175 | ||
| 46.5 % | −2.9 | 185 | ||
| 46.5 % | −2.6 | 114 | ||
| 45.6 % | −3.6 | 171 | ||
| 45.4 % | −4.9 | 141 | ||
| 45.0 % | −4.9 | 180 | ||
| 44.6 % | −4.8 | 166 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.