Anivia vs Taliyah

Orta · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 119 maç

Anivia, 119 maçın 62 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.6 % +0.5 bekl. fark

Taliyah vs Anivia

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Anivia için Taliyah karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıTaliyah kazanıyor50 %Anivia kazanıyorMaç
Ironçok az maç —
Bronzeçok az maç 2
Silverçok az maç 2
Goldçok az maç 4
Platinumçok az maç 11
Emeraldçok az maç 27
Diamond53.1 % 32
Masterçok az maç 23
Grandmasterçok az maç 8
Challengerçok az maç 10

Yama 26.20: %53.8 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Anivia için diğer Orta eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Vex59.2 %+10.8211
Orianna55.3 %+1.6257
Zed55.0 %+3.8635
Irelia54.7 %+2.8236
Qiyana53.8 %+2.8210
Vladimir53.2 %+3.8365
Akshan52.6 %+1.4194
Veigar52.4 %+2.5332
Taliyah52.1 %+0.5119
Yasuo51.8 %+1.5718
Galio51.8 %+0.7309
Hwei51.6 %+2.4314
Locke51.5 %+1.1528
Ryze51.5 %−2.7272
Kassadin51.4 %+1.3214
Azir51.4 %−2.2148
Sylas51.2 %−1.0484
Yone51.1 %+1.4742
Ekko51.1 %+2.4333
Viktor50.5 %+0.5729
Zoe50.5 %+0.3222
Diana50.4 %±0.0244
Annie50.4 %+0.1137
Akali50.1 %−1.4369
Nasus50.0 %+0.4104
Malzahar49.9 %−0.5433
Mel49.8 %−4.6215
LeBlanc49.3 %−0.7341
Fizz48.9 %−0.3350
Aurora48.4 %−1.4246
Cassiopeia48.3 %−4.8116
Lissandra48.1 %−1.6370
Lux47.9 %−1.6338
Twisted Fate47.3 %−2.5433
Syndra47.2 %−3.3614
Ahri46.6 %−3.0751
Katarina46.0 %−3.8428
Aurelion Sol46.0 %−4.1174
Talon44.9 %−5.5127
Xerath44.0 %−5.3416

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.