Ambessa vs Swain
52.5 % 47.5 %
Ambessa, 101 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % +3.5 bekl. fark
Swain vs AmbessaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ambessa için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Ambessa kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %51.5 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ambessa için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +6.6 | 128 | ||
| 56.7 % | +3.6 | 164 | ||
| 53.6 % | +4.0 | 571 | ||
| 53.2 % | +4.8 | 600 | ||
| 52.5 % | +3.5 | 1.037 | ||
| 52.5 % | +3.5 | 101 | ||
| 52.3 % | +2.9 | 509 | ||
| 51.8 % | +3.5 | 816 | ||
| 51.8 % | +3.4 | 581 | ||
| 51.6 % | +3.1 | 494 | ||
| 51.2 % | −0.7 | 955 | ||
| 51.1 % | +2.8 | 1.141 | ||
| 50.9 % | −0.2 | 265 | ||
| 50.9 % | +1.7 | 165 | ||
| 50.6 % | +0.3 | 670 | ||
| 50.5 % | +1.4 | 222 | ||
| 50.5 % | −1.3 | 210 | ||
| 50.1 % | +2.9 | 1.225 | ||
| 50.1 % | +0.9 | 668 | ||
| 50.1 % | +2.0 | 577 | ||
| 50.0 % | +2.4 | 122 | ||
| 49.9 % | −1.2 | 1.368 | ||
| 49.6 % | +1.8 | 651 | ||
| 49.5 % | +0.3 | 483 | ||
| 49.3 % | +1.2 | 1.101 | ||
| 49.2 % | +0.5 | 1.864 | ||
| 49.1 % | +1.5 | 546 | ||
| 49.0 % | +0.8 | 149 | ||
| 48.8 % | −0.4 | 1.628 | ||
| 48.4 % | +0.2 | 1.146 | ||
| 48.3 % | −1.4 | 773 | ||
| 48.3 % | +0.7 | 118 | ||
| 48.2 % | −1.5 | 251 | ||
| 48.1 % | ±0.0 | 772 | ||
| 48.1 % | −0.8 | 668 | ||
| 48.0 % | +1.0 | 763 | ||
| 47.7 % | −0.2 | 386 | ||
| 47.6 % | −0.3 | 993 | ||
| 47.6 % | −3.9 | 429 | ||
| 47.5 % | −0.6 | 1.024 | ||
| 47.5 % | −0.5 | 755 | ||
| 47.3 % | −1.1 | 1.128 | ||
| 47.1 % | −1.5 | 102 | ||
| 47.0 % | −1.8 | 958 | ||
| 47.0 % | −3.0 | 472 | ||
| 46.8 % | −1.1 | 575 | ||
| 46.8 % | −0.9 | 387 | ||
| 46.8 % | −1.3 | 278 | ||
| 46.8 % | −4.5 | 109 | ||
| 46.4 % | −0.8 | 444 | ||
| 46.3 % | −1.0 | 684 | ||
| 46.1 % | −2.2 | 369 | ||
| 46.0 % | −3.7 | 1.260 | ||
| 45.6 % | −2.9 | 2.235 | ||
| 45.5 % | −1.5 | 831 | ||
| 45.5 % | −3.4 | 321 | ||
| 44.8 % | −4.8 | 286 | ||
| 44.1 % | −2.9 | 363 | ||
| 43.1 % | −3.0 | 130 | ||
| 43.0 % | −4.3 | 179 | ||
| 41.4 % | −6.9 | 210 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.